Środa, 12 Czerwca, 2024

Pudzianowski przebrany za szejka odpoczywa w Dubaju!? Kibice uwierzyli w żart zawodnika KSW! “Tanio ropy nie sprzedam”

Fot. Facebook
Opublikowane 27 października 2022, 14:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mariusz Pudzianowski postanowił zażartować sobie, próbując przekonać swoich kibiców, że właśnie odpoczywa na wakacjach w Dubaju. Jak się okazuje, całkiem dobrze zrealizował swój plan.

“Pudzilla” słynie z tego, że jest przez wielu określany mianem tytana pracy. Jako strongman zawsze ciężko trenował i wygrywał najważniejsze zawody, na zawsze zapisując się na kartach tego sportu i pobijając liczne rekordy. Obecnie od kilkunastu lat jest zawodnikiem MMA i zawsze daje z siebie wszystko w klatce KSW, gdzie toczy głośne pojedynki.

Ciężka praca Pudzianowskiego została wynagrodzona tym, że może bić się z prawdziwymi legendami polskiego MMA. W maju zmierzył się z Michałem Materlą, którego znokautował już w pierwszej rundzie, a w grudniu stanie do walki z Mamedem Khalidovem.

Mariusz Pudzianowski przebrany za szejka

Teraz przed najgłośniejszym pojedynkiem w karierze Pudzianowski postanowił wkręcić kibiców, że wyjechał na wakacje. Zamieścił na swoich social mediach wpis oraz kilka zdjęć, sugerujących, że odpoczywa w Dubaju.

– Wszyscy mają wakacje ja też!!! 10 dni wolnego od trenowania. Tanio ropy nie sprzedam! PS. Wsiadam w priv samolot i wakacje, ale rower zabrałem z sobą. Mój rumak z dwoma kołami po piachu radzi sobie dobrze. Zawsze Dubaj może do mnie przyjechać – napisał pod udostępnionymi zdjęciami.

W rzeczywistości nie opuścił nawet Białej Rawskiej, a już kolejnego dnia opublikował nagranie z porannego treningu, który zrobił o godzinie 6:30. Mimo to wielu Internautów uwierzyło w żart Pudzianowskiego.

Część życzyła mu udanych wakacji, inni natomiast, którzy nie zrozumieli wpisu zawodnika KSW, wytknęli mu, że w wywiadach wspominał, iż nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym…

Z całą pewnością były strongman nie zamierza robić sobie przerw od treningów w tak ważnym momencie. Do starcia z Mamedem Khalidovem pozostało kilka tygodni, a Pudzianowski musi być w świetnej formie na walkę z wyjątkowo mocnym i doświadczonym rywalem.

Poniżej znajdziesz wspomniane posty opublikowane przez Mariusza Pudzianowskiego:

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO