Sobota, 15 Czerwca, 2024

KSW chce zakontraktować legendę wagi ciężkiej! Lewandowski i Wrzosek spotkali się z Overeemem! “Pracuję nad tym”

Fot. Instagram
Opublikowane 5 listopada 2022, 19:36
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

O potencjalnym angażu Alistaira Overeema kibice mówią od momentu, gdy ten pojawił się w studio jednej z gal KSW. Teraz Martin Lewandowski zdradził, że pracuje nad zakontraktowaniem fightera.

Overeem to kickboxer i zawodnik MMA, który bez wątpienia zasługuje na miano legendy kategorii ciężkiej. W pierwszej formule wygrał 11 z 15 walk i zwyciężył m.in. K-1 World Grand Prix w 2010 roku. Gokhan Saki, Badr Hari czy Peter Aerts.

Natomiast w mieszanych sztukach walki stoczył aż 67 pojedynków i wygrał 47 razy, w tym 25 przez nokaut i 17 przez poddanie. Bił się m.in. w federacji Pride oraz UFC, gdzie ostatni raz mogliśmy oglądać go w akcji w marcu 2021 roku. Przegrał wówczas przez TKO z Alexandrem Volkovem.

KSW chce zakontraktować Overeema

Po odejściu z UFC dołączył do Glory, jednak jak sam zdradził, nie wyklucza potencjalnego starcia MMA. Być może jego kolega Arkadiusz Wrzosek pomoże federacji KSW przekonać go do pojedynku dla polskiej organizacji.

Szef federacji Martin Lewandowski opublikował wczoraj na swoich social mediach zdjęcie ze spotkania z Arkadiuszem Wrzoskiem i Alistairem Overeemem, przy którym napisał – Dobre rozmowy z Wrzoskiem i Overeemem, nie tylko o biznesie sportów walki.

Następnie zdjęcie udostępnił mistrz KSW kategorii ciężkiej Phil de Fries, który zwrócił się do Lewandowskiego, by ten zakontraktował Overeema Sciągnij Ubereema szefie.

Martin Lewandowski w komentarzu przyznał, że taki właśnie ma plan – Pracuję nad tym! – wyjaśnił.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO