Środa, 19 Czerwca, 2024

“Patrykos” dwa razy na deskach! “Polak” wygrywa starcie na FAME 16!

Opublikowane 5 listopada 2022, 23:30
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Pomiędzy tymi zawodnikami było bardzo dużo złej krwi. W klatce mieli okazję wyjaśnić głośny konflikt i zapowiadali, że dojdzie do brutalnej konfrontacji.

Za nami kolejny pojedynek gali FAME 16, podczas której do klatki powróci Jacek Murański i zmierzy się z Robertem Pasutem, a w main evencie zobaczymy walkę pomiędzy “Trombą” i Marcinem Dubielem.

W ostatnim starciu Patryk Domke znany jako “Patrykos” zmierzył się z Adrianem “Polakiem” Polańskim. Dla pierwszego z zawodników była to trzecia walka frekowa. W debiucie przegrał przez decyzję z “Ponczkiem”, reprezentantem “Warszawskiego Koksa”.

Następnie zmierzył się z Jakubem Postaremczakiem i starcie również rozstrzygnęło się na pełnym dystansie. Tym razem w górę powędrowała ręką “Patrykosa”.

“Polak” natomiast to znacznie bardziej doświadczony zawodnik. Wyszedł do klatki z rekordem 5-3. Pokonał dwukrotnie Dawida Malczyńskiego oraz trzy razy zmierzył się z Amadeuszem “Ferrarim”. Dwa starcia zakończyły się kontrowersją, gdyż w jednym z nich Roślik znokautował “Polaka”. Ten wygrał jednak, gdyż sędzia zdyskwalifikował “Ferrariego”. Natomiast ostatnie starcie według wielu po decyzji sędziów powinien wygrać Amadeusz.

-> OGLĄDAJ FAME 16 NA ŻYWO! <-

RELACJA

Runda 1

„Patrykos” na wstecznym, ”Polak” zamknął go na siatce. Polański wyprowadza niskie kopnięcie, Domke straszy szybkimi prostymi, ale jest daleki od głowy Adriana. Po połowie rundy ciosów celnych padło tyle, że można je zliczyć na jednej ręce. Poszło w końcu mocniejsze kopnięcie “Polaka”, „Patrykos” dużo szachuje pozycją, ale nic z tego nie wynika. Domke szukał mocnego ataku na głowę mniejszego przeciwnika, ale to Polański lepiej wygląda w tej walce. W końcu dobry i celny low kick Patryka, ruszył “Polak” po klincz, ale oponent odwraca go na siatce i ucieka. Kolejny middle kick Adriana, dochodzą kolejne kopnięcia i na pewno odczuł to „Patrykos”!

Runda 2

“Polak” szybko podchodzi, a „Patrykos” znów jedynie się dużo rusza. Adrian straszy kombinacjami, ale głównie przecina powietrze. Atakuje Polański middle kickiem, ale przechwycił to „Patrykos”! Nie utrzymał byłego mistrza FAME w parterze, a zaraz sam wylądował na macie po prawym high kicku! Doskakuje “Polak” i zasypuje ciosami Domke. Pozycja boczna, szuka krucyfiksu Adrian, a zaraz łapie ciasną gilotynę. Wytrzymał jednak „Patrykos” do końca rundy!

Runda 3

Obaj zaczynają spokojnie kopnięciami na nogi. „Patrykos” słucha trenera i podnosi ręce, po czym zaraz trafia podbródkiem. Polański miesza uderzenia, ale nie jest blisko żadnego kończącego ciosu. „Patrykos” szuka mocnego prawego sierpa, ale przecina powietrze. “Polak” niemalże wystawia się do sprowadzenia, ale Domke nie szuka parteru. Adrian trafia prostymi, „Patrykos” na minutę przed końcem uruchomił się z prawym. I odpowiada mocnym prawym “Polak”! Ląduje na kilkanaście sekund przed końcem „Patrykos”, ale wytrwał do końca walki!

Oficjalny wynik: Adrian “Polak” Polański wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO