Sobota, 15 Czerwca, 2024

Był bliski debiutu, ale do niczego nie dojdzie! “Szalony Reporter” poza FAME MMA!

Źródło: screenshot Twitter
fot. Twitter
Opublikowane 6 listopada 2022, 10:28
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Wczorajszego wieczoru w gliwickiej Arenie odbyła się gala Fame MMA 16. Oprócz 10. ekscytujących pojedynków w różnych dyscyplinach poznaliśmy też kilka nowych walk i zobaczyliśmy nowe twarze. Jeden z freak fighterów z kolei poinformował o… rozwiązaniu umowy.

Gala Fame MMA 16 miała mieszany odbiór wśród publiczności. O ile federacja nie bała się postawić na kilka nowych twarzy, jak “Bandura”, “Dzinold”, “Wiejski Koks”, którzy zwyciężyli w swoich walkach, o tyle nie zabrakło też postaci dość kontrowersyjnych. W zasadzie to jednej.

Mowa tu oczywiście o Jacku Murańskim, o którym nigdy nie było jednoznacznej opinii. Część osób popiera poglądy głoszone przez 53-letniego freak fightera i cieszą się, że ktoś propaguje takie, a nie inne wartości. Inni zaś uważają, że stary “Muran” mocno przesadza obrażając niemalże każdego dookoła i przekrzykując innych swoimi argumentami.

Zawodnik FAME bardzo liczył, że w niedalekiej przyszłości dojdzie w końcu do jego pojedynku z “Szalonym Reporterem”. Panowie mieli się spotkać jeszcze na Fame MMA 15, jednak wtedy sztab medyczny dnie dopuścił Jacka do walki. Dziś już wiemy, że to starcie nie będzie miało miejsca, przynajmniej nie w klatce największej federacji freak fight w Polsce.

“Szalony Reporter” poza Fame MMA!

Tomasz Matysiak gościł wczoraj w gliwickiej Arenie na Fame MMA 16. Jeszcze w trakcie trwania wydarzenia poinformował za pomocą Twittera, iż jego umowa z federacją została rozwiązana za porozumieniem stron! Sytuacja jest o tyle specyficzna, że połowa duetu z programu “Szalony Tańcula” po tym, jak nie zadebiutował na Fame 15 parafował umowę na dwie walki z federacją.

Zapewne całą sytuację szerzej, jak i ewentualne przyczyny takiej kolei rzeczy poznamy przy okazji najbliższego odcinka, które “Szalony Reporter” nagrywa z Arkadiuszem Tańculą. Wspominany potencjalny oponent, Jacek Murański, zaliczył wczoraj trzecią z rzędu porażkę w organizacji. Robert Pasut dominował od pierwszych sekund i skończył “Murana” już w 2. rundzie.

Sprawdź wywiady po FAME MMA 16:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO