Środa, 19 Czerwca, 2024

(VIDEO) Dubiel zmiażdżył “Trombę”! Błyskawiczne zwycięstwo na FAME 16!

Opublikowane 6 listopada 2022, 02:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Właśnie rozstrzygnął się main event i tym samym zakończyła się gala FAME 16, podczas ktorej nie brakowało ciekawych zestawień oraz ogromnych emocji.

Dzisiejszego wieczoru oglądaliśmy między innymi starcie Jacka Murańskiego z Robertem Pasutem, czy powrót do klatki Alana Kwiecińskiego, który w formule bokserskiej zmierzył się z debiutującym Patrykiem “Bandurą” Bandurskim. Na FAME 16 zostały także wyjaśnione konflikt pomiędzy “Szymoolem” oraz “Dzinoldem”, a także “Patrykosem” i “Polakiem”.

W main evencie gali doszło do starcia dwóch popularnych influencerów Marcina Dubiela i Mateusza Trąbki. W oczach bukmacherów sporym faworytem był pierwszy z zawodników, który jest bardziej doświadczony. Wychodził do klatki z bilansem 3 zwycięstw i 2 porażek.

Natomiast dla “Tromby” była to dopiero druga walka w życiu. Zadebiutował na gali FAME 14, podczas której zmierzył się z Tomaszem Działowym znanym jako “Gimper”. Starcie zakończyło się w drugiej odsłonie na korzyść “Tromby”.

RELACJA

Runda 1

Dubiel zaczyna serią potężnych ciosów, a „Tromba” szuka obalenia! Dobra obrona zawodnika Unique Fight Club, dociska Mateusza do siatki! Trafia kolanem zasypuje ciosami i wygrywa walkę już w 1. rundzie!

Oficjalny wynik: Marcin Dubiel wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO