Sobota, 15 Czerwca, 2024

Janikowski komentuje porażkę Breese’a! Mocna odpowiedź kibiców: “Tak się zachowuje olimpijczyk?”

Fot. Twitter/YouTube
Opublikowane 13 listopada 2022, 11:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala KSW 76, podczas której doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Całą sprawę skomentował Damian Janikowski, który nie może pogodzić się z ostatnią porażką.

Kolejne starcie Toma Breese’a w KSW i kolejne kontrowersje. W debiucie zmierzył się z Damianem Janikowskim, który w nieprzemyślany sposób zasygnalizował sędziemu, że wszystko jest w porządku.

Wybrał najgorsze z możliwych wyjść, gdyż klepnął przeciwnika w plecy, co Tomasz Bronder odebrał jako poddanie i postanowił przerwać pojedynek Wściekły Janikowski od razu wyjaśnił, że cały czas był w walce i jedynie chciał pokazać, że wszystko jest OK.

Sytuacja była mocno kontrowersyjna zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Wszystko ostatecznie zależało od interpretacji sędziego, który podjął decyzję zgodną z zasadami.

Janikowski komentuje porażkę Breese’a

Janikowski był i nadal jest mocno niezadowolony z przerwania walki, co pokazał m.in. w wywiadach po walkach czy wpisach na social mediach, gdzie krytykował decyzję Brondera.

Jak się okazuje, nie wiedzieć czemu, ma również żal do swojego rywala, który nie jest niczemu winny. Breese, który powrócił do klatki na KSW 76 sam zaproponował rewanż.

Podczas wczorajszej gali zmierzył się z Pawłem Pawlakiem i ponownie nie brakowało kontrowersji. W pewnym momencie Polak wyprowadził nielegalny cios i uderzył rywala łokciem w tył głowy.

Breese na moment w parterze przestał stawiać jakikolwiek opór i sędzia przerwał walkę po ciosach Pawlaka. Tym razem to Brytyjczyk miał pretensję do arbitra i wściekły od razu wyszedł z klatki, jednak został zatrzymany przez pracowników KSW.

Całą sprawę skomentował Damian Janikowski, który ma swoim Instagramie udostępnił swoje zdjęcie, na którym stoi uśmiechnięty w klatce KSW i napisał – Oliwa sprawiedliwa.

Wpis fightera jest sporym zaskoczeniem, wbił szpilkę w byłego rywala, tak jakby ten był winny jego porażki w pierwszym starciu. Za swoją postawę został mocno skrytykowany przez kibiców.

Między innymi na Twitterze pojawiły się takie komentarze:

– Żałosne zachowanie Damian…

– I masz czelność nazywać się olimpijczykiem? Popłacz się jeszcze… kurwa weź się w garść i pokaż, jakim jesteś mistrzem, a nie będziesz teraz rozpaczał 10 lat. Zachowanie godne freak fightera.

Kolejne mocne komentarze możemy znaleźć m.in. na Facebooku. Na jednej z grup został udostępniony wpis Janikowskiego, a kibice nie szczędzili ostrych słów:

– I tak się zachowuje olimpijczyk XD kretyn

Totalnie zbędna szpilka. Jaka wina jest Breese’a, że Damian Janikowski teraz wyśmiewa jego porażkę? W walce Damiana zawinił (lub nie) sędzia. Obaj są zawodnikami i do siebie rzekomo mieli szacunek.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO