Tyburski bliżej KSW niż Tańcula? Paczuski komentuje: „Zdecydowanie bliżej braciom Tyburskim. Paweł walczył z Tańculą i wygrał przed czasem”

Fot. YouTube
Opublikowane 14 listopada 2022, 13:45
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Radosław Paczuski w ostatnim wywiadzie z dużym uznaniem wypowiedział się o braciach Tyburskich. Przyznał, że prezentują naprawdę wysoki poziom, jak na freak fighterów.

Paczuski to zawodnik KSW, który na początku przyszłego roku stanie do walki z Tomaszem Romanowskim. Będzie to dla niego jedno z największych wyzwań w MMA. Na ten moment ma na swoim koncie pięć zwycięstw, w tym trzy dla federacji ACA i dwa dla KSW, gdzie wygrał z Wilnisem oraz Radcliffem.

Paczuski z uznaniem o Tyburskich

Podczas ostatniej gali KSW 76 w rozmowie z TVreklama został zapytany nie tylko o nadchodzące starcie, ale również o świat freak fightowy. Z uznaniem wypowiedział się na temat klubowych kolegów, czyli Piotra i Pawła Tyburskiego. Drugi z braci ma za sobą cztery starcia freakowe w federacjach FAME i Prime Show MMA.

„Tybori” jest dla innych freak fighterów ogromnym zagrożeniem w stójce, co pokazał już nie raz. Rozbił przed czasem Arkadiusza Tańculę, Łukasza Lupę oraz Adama Soroko. Przegrał jedynie z „Arabem”, który zdominował go w parterze i zwyciężył po decyzji sędziów.

– U nas w klubie Paweł czy Piotrek, bracia Tyburscy. Muszę ich pochwalić, bo jeżeli trenują ciągle, to naprawdę ich poziom jest taki, że przychodzą na grupę zawodniczą naszą i dają radę. Nie mówię, że są to sportowcy, którzy mogliby walczyć tutaj na KSW, oczywiście że nie, jeszcze wiele lat ciężkiej pracy przed nimi, ale są to zawodnicy, którzy wyróżniają się we freakach, potrafią ciężko pracować i ich poziom naprawdę się zwiększa – przyznał Paczuski.

Następnie dziennikarka wspomniała o tym, że marzeniem Tańculi jest walka dla KSW, o czym mówił wielokrotnie. Paczuski zapytany o to, komu z freak fighterów bliżej do starcia w największej polskiej organizacji MMA, bez zastanowienia odpowiedział:

– Zdecydowanie braciom Tyburskim, chociażby Paweł walczył z Tańculą i wygrał przed czasem. Nie przyglądałem się aż tak Tańculi, ale nie miał wymagających przeciwników, walczył chyba z Murańskimi. Nie wiem, czy aż tak zwiększył swój poziom, ale do KSW jeszcze, jeszcze, bardzo, bardzo, bardzo długa droga.

Źródło: YouTube TVreklama

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO