Niedziela, 23 Czerwca, 2024

(VIDEO) Starcie z Wrzoskiem odwołane! Szpilka nie zawalczy na KSW 78! “Jestem właśnie w szpitalu, będę miał operację”

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 16 listopada 2022, 18:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Niestety nie zobaczymy hitowego starcia dwóch stójkowicz, do którego miało dojść na gali KSW 78! Artur Szpilka doznał kontuzji i musi przejść operację.

KSW planowało bardzo mocno rozpocząć 2023 rok. Na gali w Szczecinie zobaczymy w akcji Michała Materlę, a także jego klubowego kolegę Tomasza Romanowskiego, który zmierzy się z Radosławem Paczuskim. Main eventem wydarzenia miało być zestawienie Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem, które właśnie zostało odwołane.

Szpilka kontuzjowany!

Federacja KSW opublikowało oficjalną informację prasową, w której przekazuje: Artur Szpilka, który podczas gali XTB KSW 78 w Szczecinie miał zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem, doznał kontuzji kręgosłupa. Były pięściarz, który jeszcze dziś przejdzie zabieg związany z urazem, nie wystąpi podczas gali 21 stycznia.

Informacja na temat tego, czy Arkadiusz Wrzosek pozostanie w karcie walk gali XTB KSW 78, czy jego występ zostanie przeniesiony na kolejne wydarzenie, zostanie podana wkrótce.

Głos zabrał również sam Artur, który prosto ze szpitala wyjaśnił, że ma poważny problem z plecami i po konsultacji z lekarzem podjęta została decyzja, że najlepszym wyjściem będzie przeprowadzić operację:

– Jestem właśnie w szpitalu, będę miał operację i niestety moja walka z Wrzoskiem się nie odbędzie, ponieważ nabawiłem się kontuzji pleców. Myślałem, że pomoże blokada, wziąłem to dwa tygodnie temu. Niestety nie wyszło, bardzo boli, nawet jak leżę, jest promieniowanie do nogi, więc razem z doktorem podjęliśmy decyzję, że muszę być operowany, na całe szczęście udało się to dzisiaj. Niestety walka z Arkiem w tym terminie się nie odbędzie.

Nagranie skomentował niedoszły rywal Szpilki, który liczy na to, że dojdzie do walki w innym terminie – Artur zdrówka i nie mogę się doczekać aż do tego dojdzie.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO