Środa, 19 Czerwca, 2024

Chuligan Górala Żywiec znokautowany przez Rafała Łazarka! „Łazar” złamał mu nos!

Opublikowane 2 grudnia 2022, 23:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

GROMDA to nie tylko turniej na gołe pięści, ale także superfighty, które dostarczają jeszcze większych emocji, gdyż żaden z zawodników nie musi kalkulować.

W superfightach wszyscy toczą tylko jeden pojedynek. Oznacza to, że od początku mogą ruszyć na stójkową wojnę, ponieważ w przeciwieństwie do zawodników turniejowych nie muszą przejmować się kolejnymi starciami czy kontuzjami, których w tej formule niestety jest bardzo dużo.

Tym razem GROMDA przygotowała trzy zestawienia dodatkowe. W karcie walk znalazł się ulubieniec kibiców “Łazar”, którego rywalem jest “Siwy”. Po raz pierwszy na gołe pięści zmierzy się “Scarface” z “Gorillą”, natomiast przeciwnik “Wasyla” to znany z poprzednich edycji “Mario”.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 11

RELACJA

RUNDA 1

“Siwy” straszy prawymi, “Łazar” dobrze trzyma dystans i uderza w kontrze. Siwiak, podchodzi z podwójnymi ciosami, ale nie może wyczuć Łazarka. Dobry unika i prawy na wątrobę “Łazara”! Nie rzuca się na Mariusza, dobrze gasi ciosy oponenta klinczem. “Łazar” trafia prawym prostym, kolejne uderzenie poszło na żebra. Ciężko dyszy Siwiak, dużo sił stracił w tej odsłonie.

RUNDA 2

“Siwy” trafia świetnym prawym overhandem, ale sam kontruje i wchodzi w wymianę “Łazar”. Dobre podbródkowe Siwiaka. Ale zaraz Łazarek szarżuje i trafia kapitalną serią na korpus, zakończoną lewym! Siwiak nie wróci już do walki!

Oficjalny wynik: Rafał ŁAZAR Łazarek wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Zobacz koniecznie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments