(VIDEO) Kołecki pozytywnie o Daro Lwie: „Życzę mu wygranych. Przyjeżdżał do nas potrenować i tak naprawdę stworzył go…”

Fot. YouTube
Opublikowane 27 grudnia 2022, 18:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Szymon Kołecki w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat freak fightera Dariusza Kaźmierczuka i zdradził, jak powstał „Daro Lew”.

„Daro Lew” to zawodnik znany z tego, że przegrał niemal wszystkie walki. Jego bilans w samym MMA to 1-11. Mogliśmy go oglądać m.in. w starciach freakowych, gdzie przegrał z Marcinem Najmanem, Szymonem Wrześniem, Markiem Molakiem, a w ostatnim pojedynku na zasadach K-1 z „Filipkiem”.

Kołecki o „Daro Lwie”

Kaźmierczuk pokonał jedynie Dawida Harasa, którego bilans to 0-20. „Daro Lew” ma na swoim koncie pojedynki z zawodowcami, a bez wątpienia największe nazwisko wśród jego rywali to Kołecki. Były zawodnik KSW zadebiutował w MMA właśnie w starciu z Kaźmierczukiem, którego w 2017 roku pokonał w 33 sekundy.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Kołecki wypowiedział się na temat byłego rywala. Zdradził, kto stworzył wizerunek „Daro Lwa” i przyznał, że życzy freak fighterowi kolejnych wygranych pojedynków:

– Darek zyskał sympatię nie tylko moją, ale myślę, takiego szerszego grona ludzi. W ogóle jest ciekawą osobą. Zaadaptował się w tych freakach. Trochę za namową trenera Mirka. Pamiętam, kiedy Daro przyjeżdżał czasami do nas potrenować, już po walce ze mną i tego „Daro Lwa” stworzył tak naprawdę Mirek Okniński. Te „Łaaa” i „Lew” zostało wykreowane przez Mirka. Daro to podchwycił, fajnie się wkomponował, jest lwem, lew jest groźny.

Życzę mu, żeby tych wygranych miał więcej trochę. Chociaż niektóre były bliskie, nie pamiętam nazwisk przeciwników, ale jedną walkę dominował, poszedł na skrętówkę na nogę czy taktarova, został na dole i przeciwnik go ubił. A mógł wygrać. Fajnie, jakby na plus zaczął coś zapisywać. Lew jest groźny.

Cały wywiad znajdziesz – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO