Kolejny zawodnik GROMDY uderza w Szeligę! Remi zabrał głos po konferencji: „Dobrze wiesz, za co dostałeś. W pokoju prawie się popłakałeś ze strachu”

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 8 stycznia 2023, 09:47
przez Przemek Krautz
8
45
2 komentarze

Kolejny zawodnik GROMDY zabrał głos po konferencji przed galą FAME 17. Tym razem Remi Gruchała uderzył w Piotra Szeligę.

Po konferencji powrócił temat konfliktu pomiędzy „Szelim” a zawodnikami z Torunia i ich awantury, do której doszło na jednej z gal. Najpierw głos zabrał Patryk „Gleba” Tołkaczewski, a teraz pojawił się także komentarz jego kolegi Remiego Gruchały.

Gruchała uderza w Szeligę

Temat powrócił za sprawą wywiadu dla mma.pl, w którym Szeliga został zapytany o całą genezę konfliktu z „Glebą”. Zawodnik FAME przyznał:

– Podszedł do mnie, nie wiem, czy to był after, czy co, już nie pamiętam i była sytuacja, gdzie powiedziałem coś, co mi powiedział Denis, czego nie miałem mówić. Za to przeprosiłem Denisa, wyjaśniliśmy sobie to i było ok.

Tołkaczewski szybko odpowiedział, że słowa Szeligi nie są prawdą – Prokurator znowu zaczyna farmazonić, więc trzeba odnieść się do tego, co podsyłacie. Najważniejsza sprawa jest taka, że ja na żadne aftery nie chodzę, a chłopaczyna pod wpływem emocji chyba traci pamięć, bo to on do mnie podszedł.

Natomiast Gruchała na swoim Instastory dopisał:

– Dobrze wiesz, za co dostałeś, a w pokoju prawie popłakałeś się ze strachu.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
45
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Żwirekimuchomorek
Żwirekimuchomorek
1 rok temu

„dwóch na jednego to banda łysego” kto kolejny się przypierniczy do szeligi jeszcze za nic?

Runaaj
Runaaj
1 rok temu

Kazdy z nich Szelige na solo kladzie, aa i znam go osobiscie od dziecka i gwarantuje Ci, ze chlopaki maja racje.

WIDEO