Ferrari odpowiada Adamkowi! „Dochodzą mnie słuchy, że po Leszczyku to właśnie Tomasz Adamek pcha się w gips”

Fot. YouTube
Opublikowane 17 stycznia 2023, 08:40
przez Przemek Krautz
2
25
Jeden komentarz

Takiej odpowiedzi „Ferrariego” raczej nikt się nie spodziewał. Freak fighter skomentował ostatni wywiad Tomasza Adamka, który zabrał głos w sprawie main eventu FAME 17.

Kolejna gala największej polskiej freakowej federacji odbędzie się już 2 lutego, a w walce wieczoru Amadeusz „Ferrari” Roślik stanie przed dużym wyzwaniem i zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem, który stoczy swój pierwszy pojedynek w klatce.

„Ferrari” odpowiada Adamkowi!

Głos w sprawie starcia zabrał były mistrz świata Tomasz Adamek, który w wywiadzie dla To Jest Boks obejrzał urywki z treningu „Ferrariego” i wytypował wspomniane walkę. Po tym, co zobaczył na nagraniach, nie miał wątpliwości, że to Łaszczyk odniesie zwycięstwo:

Bum! Przecież on nie umie walczyć. Nawet na ulicy by przegrał. No co ty? No przestań. No na ulicy by nie wygrał. To nie są przeciwnicy do walki w klatce. Łaszczyk wygra przed czasem, na pewno. Jeśli trenuje, wygra przed czasem. Przecież to chłopie nic nie umie, śmiechu warte – przyznał pięściarz.

Szybko pojawił się komentarz Marcina Najmana, który nie zgodził się z Adamkiem. Zawodnik High League stwierdził, że Amadeusz obali rywala i pokona rywala w parterze, gdyż tam Łaszczyk będzie bezbronny.

Teraz odpowiedź na słowa pięściarza opublikował sam „Ferrari”. Freak fighter pod zapowiedzią gali FAME 17 na oficjalnym Instagramie federacji napisał:

Dochodzą mnie słuchy, że po Leszczyku to właśnie Tomasz Adamek pcha się w gips.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
25
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
łaszczyk leszcz
łaszczyk leszcz
1 rok temu

jedziesz z nimi ferrarka

WIDEO