Wtorek, 27 Lutego, 2024

(VIDEO) Ten rok zakończy jako mistrz? Ambitne plany Alana Kwiecińskiego!

fot. YouTube
Opublikowane 27 stycznia 2023, 10:06
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Alanowi Kwiecińskiemu nie można odmówić upartości. Freak fighter już w przyszłym tygodniu wystąpi na gali FAME 17, a ma być to pierwsze z wielu starć tego roku. Zawodnik będzie chciał go zakończyć z przytupem!

Alan Kwieciński udowodnił federacji Fame MMA, że można na niego liczyć. Freak fighter na zaledwie kilkanaście dni przed najbliższą galą w Krakowie wskoczył na zastępstwo za kontuzjowanego Arkadiusza Tańculę. Aktor miał spotkać się z Maksymilianem Wiewiórką w pojedynku o zawakowany w ubiegłym roku pas mistrzowski wagi średniej.

„Alanik” nawet w przypadku wygranej mistrzem nie zostanie. Jego walka z „Wiewiórem” została podpisana na zasadach K-1 w małych rękawicach. Warto zaznaczyć, że Kwieciński w przeszłości mierzył się w kickboxingu m.in. na galach Fight Exclusive Night.

Ambitne plany „Alanika”

Dla byłego gwiazdora programu Warsaw Shore poprzedni rok miał być „Rokiem Tygrysa”, jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Alan Kwieciński stoczył łącznie 4 walki w 3. różnych formułach i we wszystkich z poniósł porażkę. Tym razem jednak ma być inaczej.

W wywiadzie dla Fansportu „Alanik” stwierdził między innymi, że na pewno nie da walki Pasternakowi i Oknińskiemu z Akademii Sportów Walki Wilanów. Najbliższe miesiące będą jednak bardzo pracowite dla Kwiecińskiego, który będzie chciał wyjaśnić dwa konflikty. O tym z „Ferrarim” wiadomo już od dawna, a niedawno wybuchł nowy, ze znanym z High League „Scarfacem”. Na koniec 2023 gwiazdor Warsaw Shore chce być w posiadaniu pasa wagi półśredniej!

– Jeżeli chodzi o plany na ten rok to teraz jest „Wiewiór”. potem mam nadzieję, że będzie [Paweł] Bomba – jeżeli się nie zesra. Potem farmazon i rewanż w MMA o pas 77 na koniec roku.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Wiewiór” vs Kwieciński

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO