Poniedziałek, 26 Lutego, 2024

[VIDEO] Wejście zamaskowanego zawodnika było ustawione? Gola i Don Kasjo skomentowali sytuację! „To by była głupota”

fot. YouTube
Opublikowane 2 lutego 2023, 15:20
przez Jakub Hryniewicz
3
1
Brak komentarzy

Niemałe kontrowersje narosły po wczorajszej konferencji prasowej przed Fame MMA 17. Na scenę wszedł mężczyzna z zasłoniętą twarzą, który upominał się do Pawła Jóźwiaka po zaległą wypłatę za walkę na FEN. Sytuację skomentowali Wojciech Gola i „Don Kasjo”.

-> Oglądaj Fame MMA 17 PPV na żywo!

Paweł Jóźwiak na gali FAME 17 PPV, która będzie miała miejsce już w ten piątek 3 lutego, zmierzy się z „Boxdelem”. Między panami jest sporo złej krwi i często wbijali sobie szpile w Internecie. Gorąco było też na konferencjach prasowych przed wydarzeniem w Tauron Arenie.

Na ostatniej, która miała miejsce wczoraj do mikrofonu podszedł zamaskowany osobnik, który wcześniej rozdał tajemnicze kartki. Tymi okazały się kopie umowy FEN,a pod kominiarką krył się jednokrotny reprezentant tej organizacji – Patryk Bogdan. Zawodnik żądał zaległej wypłaty od Pawła Jóźwiaka, który szybko wyjaśnił całą sytuację.

– Powiedz – dlaczego nie dostałeś pieniędzy? Bo nie wystawiłeś widocznie faktury, dlatego nie dostałeś pieniędzy. Każdy zawodnik wystawia fakturę i na tej podstawie dostaje wynagrodzenie. Skoro nie wystawiłeś dokumentu. Ile ci zapłacono młody człowieku, żebyś tu przyszedł? Ty naprawdę jesteś trzeźwy? Nie przedstawiłeś dokumentów, faktury i ty się dziwisz, że pieniędzy nie dostałeś?

Wojciech Gola i „Don Kasjo” komentują wejście zawodnika

Jóźwiak lada moment zaatakował „Boxdela” zarzucając mu nieczyste zagrywki z wyciąganiem brudów. Michał Baron natychmiast skomentował sytuację mówiąc, że nie pojawienie się Bogdana nie jest sprawką ani jego, ani też federacji.

Słowa te potwierdził też w rozmowie z kanałem Fansportu TV drugi włodarz Fame MMA, Wojciech Gola:

– Żeby nikt nie myślał… Ja to w ogóle – dostałem tę umowę i ja nie wiedziałem co to jest. Po co on o tym mówi? I po co to wydrukował? Nawet byśmy się nie posunęli do czegoś takiego, wiesz, żeby prywatne jakieś dane, dokumenty wyciągać, bo to by była głupota. To jest wszystko live. To jest niekontrolowane do końca, te podejścia do mikrofonu… Się zdziwiłem trochę. No ale jeżeli gość nie wystawił faktury, to nie ma zapłaty… to dość logiczne.

Sytuację skomentował też na Instagramie „Don Kasjo”, który jest w dobrych relacjach z prezesem FEN i pomagał mu w przygotowaniach do zbliżającej się walki na Fame 17 PPV. Włodarz Prime MMA nie wierzy w to, że nikt o niczym nie wiedział i skrytykował działanie federacji, jak i ochrony.

Hehe dobra beka jest z tym, że Pasut, Hubert, Gola wszyscy się tłumaczą, że gość w kominiarce sobie tak o wszedł i ochrona nie zareagowała. Co za idioci, chyba serio myślą, że tylko 11-latkowie ich oglądają. A pewnie większość 11-sto latków nie uwierzyła w tę ściemę. Gratulacje dla federacji i ochrony, że pozwalają ludziom w kominiarkach, chu* wie z czym wchodzić do zawodników.

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

FAME MMA 12 – CENA, PPV. Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo.  Gdzie oglądać? – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO