(VIDEO) Dlatego sędzia Jarosz przerwał walkę! To nagranie wszystko wyjaśnia!

Fot. YouTube
Opublikowane 6 lutego 2023, 09:46
przez Przemek Krautz
5
7
Jeden komentarz

Do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć ostatnie momenty pojedynku pomiędzy włodarzami, po których sędzia zdecydował się przerwać walkę.

Konfrontacja „Boxdela” z Pawłem Jóźwiakiem w klatce rzymskiej była jednym z najbardziej wyczekiwanych starć gali FAME 17. Niestety kibice, jak i sam włodarz FAME liczyli na całkiem inne rozstrzygnięcie tak dużego konfliktu. Walka została bowiem przerwana po drugiej odsłonie.

Jest nagranie z walki „Boxdel” vs Jóźwiak

Przez dwie rundy lepiej radził sobie „Boxdel”, który mocno rozbijał przeciwnika. Zalany krwią Jóźwiak większość czasu był bezradny, nie słuchał komend arbitra i niewiele brakowało, aby ten przerwał walkę, gdyż prezes FEN mimo ostrzeżeń ciągle łapał siatki niczym Jacek Murański w starciu z Arkadiuszem Tańculą.

Finalnie przetrwał dwie odsłony i gdy miało dojść do kolejnego starcia, sędzia zakończył pojedynek. Mogliśmy zauważyć m.in., że Jóźwiak w ogóle nie reagował na polecenie, by włożyć ochraniacz. Następnie na pytanie Piotra Jarosza przecząco pokiwał głową, co dla arbitra było znakiem, że nie chce kontynuować walki.

Po wszystkim Jóźwiak w wywiadach zapewniał, że został oszukany. Twierdzi, że był gotowy na trzecią rundę i wściekły oświadczył, że Jarosz nigdy więcej nie będzie sędziował walk organizacji FEN. Głos zabrał również arbiter, który w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco wyjaśnił:

– Było kiwnięcie głową zaprzeczające. Przede wszystkim dla mnie sygnałem do przerwania było to, że nie reagował na komendę, aby włożył ochraniacz do buzi. Jeżeli minął już czas przerwy i ja mówiłem raz: „Włóż ochraniacz, bo się zdyskwalifikuję. Włóż ochraniacz”. Proszę wręcz o to, a tam nie ma reakcji.

Internauci mogą powrócić do walki i prześledzić rozmowę arbitra z zawodnikiem. Jóźwiak wyraźnie nie miał chęci do dalszego starcia, ale kiedy Jarosz przerwał pojedynek, włożył ochraniacz i twierdził, że to nieporozumienie. Długo jednak nie protestował, gdyż po chwili wyczerpany usiadł pod klatką.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
7
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Baton
Baton
1 rok temu

A gada głupoty

WIDEO