Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Kuba Wojewódzki w FAME MMA? W stroju federacji wskazał konkretną datę!

Fot. Instagram
Opublikowane 25 lutego 2023, 12:59
przez Przemek Krautz
3
1
Jeden komentarz

W federacji FAME zadebiutuje kolejne głośne nazwisko czy może to jedynie żart? Jakub Wojewódzki opublikował w sieci zdjęcie w koszulce freakowej organizacji i wskazał konkretną datę.

Kuba Wojewódzki to jedna z najpopularniejszych osób w polskich show-biznesie. Od lat prowadzi swój własny program na kanale TVN, w którym gości celebrytów, aktorów, influencerów, artystów, a także zawodników MMA jak np. Mameda Khalidova, „Różala”, Mariusza Pudzianowskiego czy też Jana Błachowicza.

Wojewódzki w FAME?

FAME już nie raz zaskakiwało głośnymi debiutami. Tak może być również i w tym przypadku, jednak nie wykluczone, że jest to jedynie żart, gdyż federacja zapewne sama ogłosiłaby podpisanie kontraktu z takim zawodnikiem jak Wojewódzki.

W miniony piątek na social mediach dziennikarza pojawiło się jednak jego zdjęcie w stroju FAME z podpisem 7 marca 2023. Nie wiadomo jednak, co konkretna data oznacza, gdyż federacja nie zapowiadała nic na ten dzień.

Wpis Wojewódzkiego skomentował m.in. „Juras”, który napisał – Za grubo Kuba…znaczy za chudo.

Reakcja Internautów pokazuje, że chcieliby zobaczyć dziennikarza w klatce, jednak znaczna większość jest przekonana, że to jedynie żart w wykonaniu Wojewódzkiego.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Kuba Wojewódzki rzucił kwotę za występ na Fame MMA! „Dla pieniędzy zrobię wszystko!” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
11 miesięcy temu

[…] miesiąc temu Wojewódzki wstawił na social media zdjęcie w koszulce Fame MMA, a w Internecie zawrzało. Angaż tak popularnej osoby przykuł by […]

WIDEO