Ferrari potwierdza dwie walki na jednej gali! Nie daje rywalom żadnych szans: „Jestem najlepszym freakiem bez podziału na kategorie wagowe”

Fot. FAME
Opublikowane 2 kwietnia 2023, 12:01
przez Przemek Krautz
2
6
Brak komentarzy

„Ferrari” potwierdził to, co ogłosiła wczoraj federacja FAME! Jednego wieczoru stoczy aż dwa pojedynki i jest przekonany, że rozniesie swoich rywali.

1 kwietnia organizacja ogłosiła aż dwa main eventy majowej gali. Wielu kibiców ze względu na prima aprilis uznało to jedynie za żart. Kolejnego dnia FAME potwierdziło, że naprawdę dojdzie do takich zestawień, a głos zabrał również sam Amadeusz.

Dwie walki jednego wieczoru!

Freak fighter stanie przed bardzo dużym wyzwaniem. Zmierzy się najpierw z Kacprem Błońskim, a następnie z Marcinem Dubielem. Będzie to wyjątkowo trudne zadanie, gdyż „Ferrari” ma duże problemy z kondycją. W ostatnim starciu to właśnie ten aspekt zadecydował o jego porażce.

Mimo to Amadeusz nie ma wątpliwości, że jest najlepszym freak fighterem w historii i zamierza to udowodnić. Za pośrednictwem Instastories potwierdził starcie z dwoma rywalami i dodał:

– Każdy, kto myśli, że oni mają jakiekolwiek szanse, mnie bawi. Nie zostawiłem jednego centymetra i wykorzystałem każdy błąd leszczyka, a oni są jednym wielkim błędem i pomyłką, to kim byłem kiedyś, się nie liczy, a na dzień dzisiejszy jestem najlepszym freak fighterem bez podziału na kategorie wagowe, ale dopiero po tej gali ludzie zobaczą mój cały potencjał, jestem zdrowy, zero kontuzji trenuję, dla mnie to będzie zabawa. Wyczekujcie konferencji, zrozumiecie więcej…

A jednak nie prima aprilis… Miałem walkę tylko z Kacperkiem, ale 20 w gratisie dołożyłem Dubiela, bo nie mogę wam pozwolić na nudę, a niektórzy z was tez nie wiedzą kto, na jakim jest poziomie, wiec postaram się tymi ciężkimi nokautami rozwiać wasze wątpliwości. Pozdrowienia z USA.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO