Znamy kursy bukmacherskie na walki Ferrariego! Jest jednocześnie faworytem i underdogiem na FAME 18!

Fot. FAME
Opublikowane 3 kwietnia 2023, 09:01
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Znamy kursy bukmacherskie na walki Amadeusza „Ferrariego” Roślika. Jest jednocześnie faworytem i dużym underdogiem przed FAME 18.

20 maja odbędzie się kolejna gala, a federacja w nietypowy sposób ogłosił aż dwa main eventy. Walki zostały zapowiedziane 1 kwietnia, przez co wiele osób uznało to za żart i nie uwierzyło w takie zestawienia. Jak się jednak okazuje, dojdzie do nich naprawdę.

„Ferrari” faworytem i underdogiem na jednej gali

Podopieczny Mirosława Oknińskiego, którego freakowy bilans to 5 zwycięstw i 6 porażek jednego wieczoru ma wyjść dwukrotnie do klatki. W ostatniej rozmowie z „Boxdelem” oświadczył, że jest najlepszym polskim freakiem bez podziału na kategorie wagowe, co zamierza udowodnić na najbliższej gali.

Najpierw zmierzy się z Kacprem Błońskim, który ma na swoim koncie 3 wygrane i porażkę. W ostatniej walce bez limitu czasowego przegrał dopiero po 18 minutach z Marcinem Dubielem. Co ciekawe, to właśnie Dubiel będzie drugim rywalem Amadeusza.

Freak fighter trenujący w Uniq Fight Club ma na koncie 5 zwycięstw i 2 przegrane. Nie raz pokazywał, że skazywany na porażkę potrafi zaskoczyć i sprawić niespodziankę. Między innymi w ostatniej walce jako naprawdę duży underdog zmiażdżył w klatce faworyzowanego „Pashę”, którego poddał do nieprzytomności w pierwszej rundzie.

Zdaniem bukmacherów w pierwszej walce faworytem jest „Ferrari”, natomiast już do drugiego starcia wyjdzie jako underdog. Być może inaczej wyglądałby kursy, gdyby nie to, że Amadeusz ma naprawdę duże problemy z kondycją, której może zabraknąć już w starciu z Błońskim.

Kursy bukmacherskie na walki „Ferrariego”

Galę FAME 18 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

„Ferrari” vs Błoński:

„Ferrari” vs Dubiel:

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO