Nick Diaz wyzwany przez… reportera Jake’a Paula! „Derek, tępa dzido…” [VIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 10 maja 2023, 12:28
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już za 3 miesiące Nate Diaz stawi się w bokserskim ringu, gdzie w debiutanckim starciu zmierzy się z Jakiem Paulem. Na I konferencji prasowej przed tym wydarzeniem padła też niecodzienna propozycja walki ze strony… jednego z reporterów.

Paul i Diaz już od dawna wyzywali się nawzajem na pojedynek. Problemem była jednak sytuacja kontraktowa Nate’a, który wciąż był związany umową z UFC. Po walce z Tonym Fergusonem nie było już żadnych przeszkód i jedna z największych gwiazd federacji mogła rozpocząć negocjacje.

„The Problem Child” w międzyczasie zaliczył pierwszą zawodową porażkę. Uległ on niejednogłośną decyzją sędziowską po 8. rundach walki z Tommym Furym. Starcie z Natem Diazem będzie oczywiście szansą na odbudowanie się, jednak w przypadku porażki kariera bokserska Jake’a Paula stanie pod znakiem zapytania.

Nick Diaz wyzwany przez reportera!

Na wczorajszej konferencji prasowej nie zabrakło ostrych słów ze strony obu zawodników, ale żadna granica nie została przekroczona… a przynajmniej nie w wykonaniu przyszłych rywali. Głośno się za to zrobiło po pytaniu jednego z reporterów, niejakiego Dereka.

– Nate, też jestem bokserem i chciałbym zawalczyć w jednej z niżej obsadzonych walk. Tak się zastanawiam, myślisz, że mógłbym się zmierzyć z twoim bratem, Nickiem? Jeśli jest choć trochę jak ty, nap***doliłbym mu.

Diazowi nie spodobało się pytanie reportera. Obruszony fighter zwrócił uwagę na głupotę, jaką popełnił pytający. Co więcej, firma w której dziennikarz pracuje jest własnością… Jake’a Paula. „The Problem Child” przeprosił swojego oponenta za zajście i obiecał, że zwolni nieposłusznego pracownika.

– Bracie, ty takie rzeczy p*erdolisz chodząc po ulicy? Wiesz, że moi ludzie cię teraz widzą? To było głupie. Jak się nazywasz…? Hej, Dereku z Betr Media, ty tępa dzido… – odpowiedział Nate Derekowi.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments