Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Mamed z mocnym przekazem: “Jeśli to ci daje satysfakcję, zastanów się, jaki jest sens twojego życia”

Fot. YouTube
Opublikowane 16 maja 2023, 09:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mamed Khalidov w ostatnim wywiadzie zdradził, co myśli na temat komentarzy, które zalewają social media po porażkach zawodników.

Niestety w ostatnim czasie coraz częściej zawodnicy muszą mierzyć się z dużą falą hejtu. Kiedy wygrywają, ich social media zalewają pozytywne komentarze. Natomiast w przypadku przegranej często te same osoby, które niedawno im kibicowały, teraz zamieszczają niecenzuralne wpisy, w których m.in. sugerują fighterom zakończenie kariery czy też bardzo często po prostu obrażają ich.

Mamed z przekazem do fanów MMA

Zachowanie tak zwanych kibiców sukcesu skomentował był mistrz Mamed Khalidov, który rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim. Wyjaśnił, że zawodnicy bardzo ciężko przygotowują się do pojedynków, a w klatce zostawiają serce i nie zasługują na to, by atakowano ich po porażkach. Podkreślił, że sama przegrana jest dla sportowców wystarczającym obciążeniem:

– To jest gorzka prawda. My musimy to przyjąć na klatę, jeżeli raz jesteś na wozie, raz pod wozem i ktoś cię miażdży. Niestety tak to wygląda. Ja przegrywałem, to miałem większe wsparcie, niż wygrywałem. Więc ja mam pojęcie kibic na dobre i na złe. U mnie się sprawdziło. Cieszę się, że jak przegrywam, doceniają drogę, którą przeszedłem. Czy upadam, czy wygrywam, są ze mną.

– O czym my mówimy, że kibice unieśli Pudzianowskiego, potem upadł. On nie upadł. Wygrał z Michałem, miał lepszą taktykę, Michał nie był uważny i przegrał. Sama gorycz porażki, co przeżywa Materla, to ani ja, ani ty nie wiemy, tym bardziej nie wiedzą ludzie. A jeszcze dobijanie kogoś, czy później Mariusz przegrał ze mną, to jest bardzo dużo. Człowiek i tak męczy się z tym, że przegrywa, a jeszcze go kopać jak przegrywa, to jest bardzo niskie, niedostojne zachowanie.

– Jest to niemęskie i niech ludzie sami siebie ocenią. Wychodzisz kogoś oceniać, kopać i pluć, bo kiedyś wygrywał, a teraz przegrał, musisz go opluć w komentarzach. Jeśli to ci daje satysfakcję, zastanów się, gdzie jest twoje miejsce w szeregu i jaki jest sens twojego życia. Ja tego nie rozumiem. Człowiek ciężko pracuje, traci zdrowie, daje z siebie wszystko, nie zasłużył na takie coś. Ludzie nie powinni zachowywać się w ten sposób.

Kursy bukmacherskie na walkę Mamed Khalidov vs Scott Askham

Całą kartę walk i wszystkie inne gale KSW obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Dla nowych użytkowników przygotowano specjalne BONUSY!

Za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO