Sobota, 22 Czerwca, 2024

Walka 2vs2 na kolejnej gali FAME? Okniński chce wyjaśnić konflikt z Szyszką! “Ma być super show”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 maja 2023, 09:00
przez Przemek Krautz
3
1
Brak komentarzy

Trener Okniński, który gościł w studio FANSPORTU TV, zdradził swój pomysł na wyjaśnienie konfliktu pomiędzy warszawskimi klubami.

Od pewnego czasu pomiędzy trenerem Oknińskim z Akademii Sportów Walki Wilanów i Przemysławem Szyszką z Uniq Fight Club jest sporo złej krwi. Panowie nie szczędzili sobie ostrych słów na wywiadach i jak się okazuje, przecięli się również za kulisami sobotniej gali FAME 18.

Okniński zdradził, że doszło do krótkiej wymiany zdań i na tym się zakończyło. Wyjaśnił, że nie zamierza się bić z Szyszką, ale pomysł, jak rozwiązać ten konflikt.

Okniński o walce 2vs2

Trener zaproponował, aby jego syn Adam zawalczył razem z Amadeuszem “Ferrarim” przeciwko Szyszce i Marcinowi Dubielowi. Już w main evencie FAME 18 miało dojść do walki Amadeusza z Dubielem, jednak po starciu z Kacprem Błońskim pierwszy z zawodników był tak rozbity, że lekarze nie dopuścili go do pojedynku.

Freak fighterzy umówili się, że zawalczą na kolejnej gali. Trener uważa, że jest to odpowiedni moment, aby wyjaśnić konflikt z Szyszką. Zaproponował starcie 2vs2 lub dwa osobne pojedynki jeden po drugim:

– Czekamy na walkę. Ma być super show, bo ma być 2vs2. Adam Oniński vs Szyszka i Ferrari vs Dubiel. Daję mojego syna, synek mu łeb rozpie***la i bawimy się dalej. Mogą być dwie walki Okniński vs Szyszka i Ferrari – Dubiel. Chcesz się napie***lać, bij się w klatce. Nie będę nawet z tobą gadał. Ja nie uznaję rozmów na ulicy, bo się wtedy odpalam. W mediach mogę gadać, w klatce możemy się bić. Nie ma czegoś pośredniego.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO