Wtorek, 27 Lutego, 2024

GROMDA 13. Ulubieniec kibiców wraca do akcji! Przypominamy walkę „Łazar” vs „Don Diego”!

Fot. YouTube
Opublikowane 24 maja 2023, 10:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Ulubieniec kibiców wraca do ringu GROMDY! Federacja ogłosiła kolejnych zawodników, których zobaczymy w akcji podczas piątkowej gali.

26 maja odbędzie się hitowa gala GROMDA 13. Jest to historyczne wydarzenie, gdyż poza turniejem i superfightami będziemy również świadkami pojedynku o mistrzowski tytuł, w którym zmierzą się Mateusz Kubiszyn i Bartłomiej Domalik. Obaj zawodnicy są niepokonani, a na swoim koncie mają po pięć zwycięstw w ringu GROMDY.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

„Łazar” zawalczy na GROMDA 13

Do akcji powraca również Łukasz „Łazar” Łazarek, którego pojedynki zawsze wzbudzają duże emocje. Ma on na swoim koncie cztery zwycięstwa i dwie porażki, a z GROMDĄ jest związany od pierwszej edycji. Pokonał „Górala”, „Dzidziusia”, „Armana” i „Siwego”. Przegrał natomiast jedynie z „Don Diego” i „Zadymą”.

Pojedynek z Kubiszynem stoczył na gali GROMDA 2. Obaj zawodnicy pokazali duży charakter, a walka skończyła się dopiero w ostatniej odsłonie, która nie ma limitu czasowego. „Don Diego” mocno rozbił twarz „Łazara”, jednak ten ciągle próbował przełamać swojego rywala. W końcu przegrał z kondycją i nie był w stanie kontynuować starcia.

Poniżej znajdziesz cały pojedynek zawodników, których ponownie zobaczymy w akcji już w ten piątek 26 maja podczas gali GROMDA 13:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments