Tyburski reaguje na słowa Oknińskiego! „Kto był workiem do bicia? To Pasternak skończył w szpitalu”

Fot. YouTube
Opublikowane 14 sierpnia 2023, 09:04
przez Przemek Krautz
0
4
Brak komentarzy

Paweł Tyburski odpowiedział na słowa trenera Mirosława Oknińskiego dotyczące potencjalnego rewanżu z jego podopiecznym Michałem Pasternakiem.

Po raz pierwszy „Tybori” zmierzy się z „Wampirem” na FAME Friday Arena 1. Freak fighter wylądował już na deskach w pierwszej rundzie, jednak finalnie przetrwał do decyzji sędziowskiej, jednak wynik nie mógł być inny, niż zwycięstwo Pasternaka.

Tyburski odpowiada Oknińskiemu

Po wszystkim „Wampir” musiał jednak trafić do szpitala, gdyż na początku walki doznał kontuzji bicepsa i praktycznie dwie rundy bił się bez jednej ręki. Już po gali w wywiadach freak fighter żartował, że zapowiedział, iż wyśle rywala do szpitala i tak się stało.

Teraz odpowiadając Oknińskiemu, ponownie użył takiego stwierdzenia. Tym razem nie wygląda jednak, jakby Tyburski żartował. Zawodnik FAME zareagował bowiem na słowa trenera, który stwierdził, że był on świetnym workiem do bicia.

„Tyboriemu” nie spodobała się wypowiedź Oknińskiego i na swoich social mediach zamieścił taki wpis:

– W rewanżu będę innym człowiekiem, co będziecie mogli zobaczyć w walce z Alberto. Miruś, kto był workiem do bicia? Bo oprócz kolana to nie pamiętam, żebym przyjął jakiś czysty cios. Za to twój zawodnik z takim doświadczeniem skończył w szpitalu cały rozj… jak żaba. Do dziś chyba jeszcze ma na twarzy oznaki walki ze mną.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO