Chuzhigaev ostro o title shotcie Bohdana Gnidko na KSW 85! „Nie zasługuje na walkę o pas”

fot. KSW
Opublikowane 15 sierpnia 2023, 12:15
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na KSW 85 Ibragim Chuzhigaev po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej w starciu z Bohdanem Gnidko. Rosjanin z tureckim paszportem uważa jednak, że Ukrainiec nie zasłużył sobie jeszcze na title shota.

-> Obstaw KSW 85 bez ryzyka

Chuzhigaev w KSW zadebiutował na początku ubiegłego roku i już w pierwszym starciu zdominował Tomasza Narkuna odbierając mu tytuł wagi półciężkiej. Ibragim zaliczył już pierwszą obronę pokonując rozpędzonego Ivana Erslana. Teraz czeka go pojedynek z 10 lat młodszym Bohdanem Gnidko.

Ukrainiec nie zaliczył jeszcze porażki w karierze, a w samym KSW zapisał się już na kartach historii. W debiucie w zaledwie 5 sekund znokautował Damiana Piwowarczyka, bijąc wieloletni rekord Łukasza Jurkowskiego. Kolejne dwa starcia również kończył w 1. odsłonie.

W wypowiedzi udzielonej federacji Chuzhigaev przyznał, że to właśnie wiek, impulsywność i dążenie do skończenia przed czasem są największymi atutami Gnidki. Ibragim uważa jednak, że patrząc na to, kogo pokonał pretendent, nie zasłużył on sobie na title shota.

Spójrzcie z kim mierzyłem się w swoich ostatnich walkach. Wydaje mi się, że pokonałem dwóch najmocniejszych gości w swojej kategorii. Bohdan nie zasługuje na walkę o pas. Kogo z czołówki on pokonał? Najmocniejszy był Kijańczuk, ale on chyba już jest u schyłku swojej kariery. Bohdan, to młody chłopak, jeszcze niesprawdzony.

Jeśli chodzi o walki, potrzebuje jeszcze doświadczenia. Niby wszystkie swoje 10 pojedynków skończył przed czasem, ale nie miał jeszcze trudnej walki. Dlatego będę go musiał wciągnąć na głęboką wodę. Jestem pewien, że wygram z Bohdanem. Wiem na pewno, że tak się stanie. Trzeba będzie ujarzmić młodego chłopaka, który będzie próbował wykorzystać swoją szansę.

Kursy bukmacherskie na walkę Chuzhigaev vs Gnidko

Eksperci jednoznacznie wskazują Ibragima Chuzhigaeva jako zwycięzcę co-main eventu KSW 85. Tę, jak i wszystkie inne walki z karty obstawić możecie u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu.

To nie wszystko! Trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawisz bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza. Warto więc skorzystać z okazji i obstawić galę KSW 85, nie ryzykując utraty pieniędzy.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO