KSW 85. Kijańczuk brutalnie znokautowany w 1. rundzie!

Opublikowane 19 sierpnia 2023, 21:34
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami kolejny pojedynek gali KSW 85. Tym razem zmierzyli się ze sobą zawodnicy, którzy niemal wszystkie pojedynki kończyli przed czasem.

Kleber Raimundo Silva (21-12, 1 NC, 14 KO, 3 Sub) początkowo miał zmierzyć się z Oumarem Sy, ale Francuz musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji. W jego miejsce wszedł znany ze swojego potężnego uderzenia Rafał Kijańczuk (12-6, 11 KO).

Kleber Raimundo Silva zadebiutował w KSW w styczniu tego roku i podczas gali XTB KSW 78 wygrał przez nokaut z Łukaszem Sudolskim. Dla Brazylijczyka była to 34 walka w karierze i 21 zakończona wygraną. Kleber większość ze swoich zwycięskich bojów kończył przed czasem: 14 razy nokautował, a 3 razy poddawał przeciwników.

Rafał Kijańczuk ma za sobą cztery pojedynki stoczone w okrągłej klatce. W ostatnim starciu popularny „Kijana” musiał uznać wyższość Bohdana Gnidki. Wcześniej Polak posłał na deski Marca Doussisa, a debiutując w KSW, pobił przed czasem Yanna Kouadję. Pomiędzy tymi pojedynkami Rafał przegrał z byłym pretendentem do tytułu, Ivanem Erslanem. Wszystkie walki Rafała w KSW zakończyły się już w pierwszej rundzie.

KSW 85: Silva vs Kijańczuk – RELACJA

RUNDA 1

Silva zaczął z ciosem na brzuch. Kijańczuk dużo się rusza, szuka mocnych kopnięć w nogę i na głowę. Orgulho sprytnie odskakuje, unika awantury z Polakiem. Szukał sprowadzenia Brazylijczyk, Kijana agresywnie reaguje na klamrę rywala. Rusza Silva z atakiem, ale ucieka z linii uderzenia Rafał. Przestrzelony sierp brazylijskiego fightera, a zaraz szarżuje Kijańczuk! Skrócił dystans, ale łapie klincz Orgulho. Kijana szachuje pozycją, ale zaraz obrywa mocno Rafał i kończy go przed czasem Silva!

Wynik walki: Kleber Silva wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO