Czwartek, 18 Lipca, 2024

Boxdel zabrał głos w sprawie Szeligi! Komentuje głośną aferę: “Ja od samego początku…”

Fot. FAME
Opublikowane 31 sierpnia 2023, 17:16
przez Przemek Krautz
3
0
Brak komentarzy

Włodarz FAME Michał “Boxdel” Baron udzielił wywiadu przed galą FAME 19, w którym poruszył m.in. głośny w ostatnim czasie temat Piotra Szeligi.

Już w tę sobotę odbędzie się kolejne wydarzenie największej polskiej organizacji freakowej. Po raz kolejny do klatki wejdzie “Szeli”, który w pojedynku rewanżowym zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem. Jest to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana walka gali.

Ogromna liczba osób stoi po stronie byłego mistrza KSW. Wrzosek otrzymuje gigantyczne wsparcie ze względu na głośną aferę z udziałem Piotra Szeligi, który związał się z żoną swojego byłego trenera. Został przez to mocno skrytykowany, a kibice liczą, że dostanie lekcję pokory.

Na temat Szeligi wypowiedziało się już wiele osób. Tym razem głos zabrał jeden z właścicieli, który zdradził, co myśli o całej sprawie:

– Żeby nie było, ja zdaje sobie sprawę z tego, co zrobił, że nawarzył piwa, które musi wypić. Ja od samego początku miałem takie coś w głowie, że od…ał. Wojtek też mu powiedział, no zje…eś. (…) Jakby szerzej na to spojrzeć, to też tak sobie wydedukowałem, że rodzina będzie mieć problem o pranie tych rzeczy publicznie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO