Sobota, 22 Czerwca, 2024

Ostatnie face to face przed walką! Szeliga pewny zwycięstwa z Wrzoskiem! “Już raz wygrałem” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 1 września 2023, 20:51
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia ważenia, podczas której zawodnicy także stanęli twarzą w twarz po raz ostatni przed sobotnią galą w Tauron Arenie.

Jutrzejszego wieczoru dojdzie do kolejnej emocjonującej gali Fame MMA. W oktagonie zobaczymy największe gwiazdy freak fightów w Polsce i elektryzujące pojedynki jak Wrzosek vs SzeligaAlberto vs Tybori, czy Tańcula vs Ferrari. Kibice tłumnie stawią się w Tauron Arenie, by z bliska oglądać poczynania zawodników.

Gdzie oglądać Fame MMA 19? Jak zawsze transmisja live dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Kliknij w baner i oglądaj na żywo!

-> Oglądaj FAME 19 na żywo

Wrzosek twarzą w twarz z Szeligą

Największe emocje poza main eventem wzbudza bez wątpienia pojedynek byłego mistrza KSW z “Szelim”. Pomiędzy panami jest sporo złej krwi i padło wiele mocnych słów. Przypominamy, że jest to starcie rewanżowe, gdyż pierwsza walka zakończyła się niefortunną kontuzją Wrzoska.

Szeliga jest jednak bardzo pewny siebie i nie ma wątpliwości, że po raz kolejny rozprawi się ze znacznie bardziej doświadczonym przeciwnikiem. Podczas dzisiejszego face-to-face zapowiedział, że po jutrzejszej walce Wrzosek nie wróci już do klatki FAME.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO