Poniedziałek, 26 Lutego, 2024

Alberto zapowiada walkę wieczoru na FAME MMA 19! „Jemu odpuściłem, Pawła skończę przed czasem” [WIDEO]

Opublikowane 2 września 2023, 12:56
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już dziś wieczorem odbędzie się Fame MMA 19, której to gali towarzyszyć będą na pewno wielkie emocje. Jak zapowiada Alberto, tych nie braknie również w jego pojedynku z Pawłem Tyburskim.

-> Oglądaj FAME 19 na żywo

Freak fighterzy po raz pierwszy spotkali się w klatce w ubiegłym roku, gdy byli na kontrakcie z inną federacją. Wówczas mierzyli się na zasadach MMA, ale w FAME zdecydowano się na samą stójkę. Obaj pokazali już, że mają czym uderzyć, toteż w Krakowie można spodziewać się kolejnego KO!

Gdzie oglądać Fame MMA 19? Jak zawsze transmisja live dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Kliknij w baner i oglądaj na żywo!

W rozmowie z kanałem Fansportu.pl Alberto zapowiedział, że ten pojedynek spokojnie będzie mógł konkurować do miana walki wieczoru. Jeśli oczywiście skończy się decyzją, gdyż członek wytwórni GM2L na pewno będzie szukał skończenia przed czasem!

Chcę pokazać, że walka z Kubańczykiem to nie jest pomyłka. Tam pokazałem przedsionek, teraz pokażę większe wnętrze. Będę szedł, nie będę odpuszczał tak, jak Kubie odpuściłem, a mogłem iść za ciosem. Teraz Pawła skończę przed czasem. Nastawiam się na dobrą, mocną bitkę i jestem na to gotowy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO