Poniedziałek, 26 Lutego, 2024

Alan zgłasza gotowość do walki z Pasternakiem! „Nigdzie go nie chcą, pcha się wszędzie wielki zawodowiec”

Fot. YouTube
Opublikowane 9 września 2023, 10:50
przez Przemek Krautz
0
3
Brak komentarzy

Alan Kwieciński nie pozostawia żadnych wątpliwości. Jest otwarty na pojedynek z Michałem Pasternakiem i zaatakował go w mocnych słowach.

Pomiędzy panami jest konflikt od wielu miesięcy. „Wampir” nie ukrywa, że jest gotowy w każdej chwili zmierzyć się z freak fighterem, jednak ten już kilkukrotnie miał odrzucić propozycje walki:

Jak z robią z nim wywiad, to chce walczyć. Jak się kończy wywiad, to jego odwaga odchodzi. Przychodzi oferta, to się zamyka w domu. Była oferta nie raz – mówił „Wampir” w rozmowie z „Szalonym Reporterem”.

„Alanik” wyjaśnił, że jego menedżer odradzał mu pojedynek ze znacznie bardziej doświadczonym rywalem. Przyznał jednak, że prędzej czy później do takiego starcia dojdzie i jest to jedynie kwestia czasu. Teraz ponownie został zapytany o Michała Pasternaka w wywiadzie dla MMA-BNB i nie ukrywa, że jest otwarty na konfrontację.

Oświadczył, że czeka na dobra ofertę z federacji freakowej i jeśli taką otrzyma, to zdecyduje się na pojedynek z „Wampirem”:

– Nigdzie go nie chcą, pcha się wszędzie. Przyszedł wielki zawodowiec, bił się w One Championship. No proszę cię. To właśnie on jest sprzedajną dz… Ja jestem otwarty na propozycje. Zapłacą fajnie i jestem otwarty. Powiedziałem, że mu nie dam walki, ale idę za głosem kibiców. Gdyby nie kibice jego i mnie by nie było.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO