Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Rewanż Fury vs Ngnannou bardzo możliwy! Promotor „Króla Cyganów” zabrał głos

Opublikowane 22 listopada 2023, 15:08
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Bardzo możliwe, że Francis Ngannou otrzyma rewanż z Tysonem Furym! W samych pozytywach w tym temacie wypowiedział się promotor Brytyjczyka, Frank Warren.

Były mistrz UFC i mistrz WBC w wadze ciężkiej spotkali się niedawno w ringu, co było zarazem debiutem Ngannou w boksie. Choć wszyscy spodziewali się deklasacji, Kameruńczyk zaskoczył i posłał nawet „Króla Cyganów” na deski. Ostatecznie jednak przegrał po niejednogłośnej decyzji sędziów.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Już kilka dni później w rozmowie z TMZ „The Predator” powiedział, że liczy na rewanż z Furym. Tyson, jeszcze zanim zmierzył się z Ngannou, podpisał już kontrakt na unifikacyjny pojedynek z Ołeksandrem Usykiem.

Nie oznacza to jednak, że „Król Cyganów” całkowicie wyklucza drugie starcie z Kameruńczykiem. Wręcz przeciwnie, jak zdradził jego promotor Frank Warren w wywiadzie dla The MMA Hour, pojedynek z Usykiem jest priorytetem, ale Tyson nie zakończy nim kariery.

Nie wiem, czy będzie to kolejna walka Fury’ego. Trochę za bardzo wychodzimy w przyszłość. Najpierw zróbmy wreszcie tę wielką walkę z Usykiem 17 lutego, a potem zobaczymy. Ale tak, wydaje mi się, że do niej dojdzie. Tyson powiedział mi, że chce rewanżu i wiem, że Ngannou też. Po walce spotkaliśmy się w domu Jego Ekscelencji i odbyliśmy całkiem długą konwersację. Swoją drogą to naprawdę miły gość, który otacza się dobrym teamem. Jestem prawie pewien, że zrobimy to po raz drugi.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments