Wtorek, 27 Lutego, 2024

KSW musi zakontraktować freaków!? Okniński zapowiada gale sportowo-freakowe [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 24 listopada 2023, 14:48
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński nie ma wątpliwości, jak będzie wyglądała przyszłość KSW. Zapowiedział wydarzenia sportowo-freakowe.

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że KSW ma pewną sytuację, jednak niespodziewanie Viaplay wycofało się z polskiego rynku. Oznacza to, że niedługo w serwisie nie będą już transmitowane gale największej polskiej organizacji MMA.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Okniński o przyszłości KSW

Jak wiadomo, szefowie szukają nowego rozwiązania, jednak wydaje się, że KSW będzie musiało wrócić do sprzedaży PPV. Sprawi to, że może zmniejszyć się ilość gal w roku, a także zdaniem trenera Mirosława Oknińskiego federacja nie ma wyjścia i musi sięgnąć po gwiazdy freakowe.

Nie jest tajemnicą, że Maciej Kawulski nie ma nic przeciwko takiemu rozwiązaniu, jednak całkiem inaczej na tego typu zawodników patrzy Martin Lewandowskim. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Okniński przyznał jednak, że jest to jedyny sposób na ratowanie budżetu KSW:

– KSW po odejściu Viaplay będzie zmuszone robić gale PPV i moim zdaniem już pracują nad pozyskaniem zawodników freakowych. Odbywa się to nie bezpośrednio z zawodnikami, tylko z menedżerami. Za jakiś czas KSW, żeby ratować budżet, będzie ściągać gwiazdy freakowe, które sportowe są niezłe. Będą łączone gale sportowe z freakami. Inaczej nie będą w stanie się utrzymać finansowo. 2024 i 2025 na pewno będą w KSW gwiazdy freakowe.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO