Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Ferrari chce przywitać Adamka w formule MMA: „Słabe z jego strony, że…” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 28 listopada 2023, 10:24
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Amadeusz Roślik po raz kolejny wypowiedział się na temat Tomasza Adamka. Freak fighter chętnie przywitałby pięściarza w formule MMA.

Kilka miesięcy temu „Ferrari” głośno mówił o tym, że chce pojedynku z byłym mistrzem świata. Liczył nawet na to, że dostanie z nim walkę, jeśli uda mu się pokonać Kamila Łaszczyka. Poniósł jednak porażkę, która pociągnęła za sobą sporo kontrowersji, co pokrzyżowało jego plany.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

„Ferrari” o walce z Adamkiem

Teraz jednak Adamek dołączył do federacji FAME MMA, dla której stoczy dwa starcia. Wydawałoby się więc, że zestawienie z „Ferrarim” jest bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Przy okazji ostatniego wywiadu dla fansportu.pl Amadeusz przyznał, że nie podoba mu się to, w jaki sposób „Góral” wyśmiewa freakowych zawodników MMA.

Jeżeli Adamek zdecydowałby się na taką walkę, to z chęcią pokaże mu, czym są mieszane sztuki walki:

– Nie będę mu ubliżał. Jeżeli chce sprawdzić się w MMA, bo widziałem, że kpi z amatorów, to zapraszam. Myślę, że Tomek jest z tych osób, które będą się podśmiechiwać, ale w życiu do nikogo nie wyjdą, nawet do amatora. Jedyne co mu mogę zarzucić, to słabe jest z jego strony to, że się śmieje z amatorów, ale sam nie wyskoczy w MMA.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO