Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Kaczmarczyk chce walki hitowej o pas! Wygłosił apel do potencjalnego rywala [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 29 listopada 2023, 08:40
przez Jakub Hryniewicz
2
0
Brak komentarzy

Zwycięski bohater niedawnej „Bitwy o Radom” gościł wczoraj w naszym studio, gdzie opowiedział między innymi o swojej kontuzji. Skierował też bezpośredni apel do jednego z czołowych polskich piórkowych.

Fighter z Radomia przed kilkunastoma dniami odniósł jedno z największych zwycięstw w swojej karierze. W walce wieczoru XTB KSW 88 Kaczmarczyk zmierzył się i pokonał przez jednogłośną decyzję Daniela Rutkowskiego. Patryk wielokrotnie powtarzał, że „Rutek” jest najlepszym polskim piórkowym

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kaczmarczyk goszcząc w Fansportu TV wspomniał, iż doznał poważnej kontuzji, która eliminuje go z występów na kilka miesięcy. Korzystając z okazji radomski zawodnik zdradził, iż jest po rozmowach z KSW i skierował apel do Roberta Ruchały.

– Jestem po wstępnych rozmowach z KSW. Delikatnie rozjeżdżają nam się terminy walki, którą chcielibyśmy zrobić. Ja nie ukrywam, że moim celem teraz jest walka o pas. Ja tylko i wyłącznie chcę w następnej walce walczyć 5 rund i o pas. Mam taki statement do Roberta Ruchały…

Robert. Wiem, że masz zapewnioną walkę w jakimś tam terminie. Ale ja proszę cię o to, żebyś poczekał 2 miesiące od tego terminu i zrobimy naprawdę kosmiczną walkę, mam nadzieję, że o pas KSW. Tylko jedna prośba, żeby na mnie poczekał.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO