Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Transmisja na żywo z Mirosławem Oknińskim! Trener odpowie na wasze pytania! [WIDEO]

Fot. YouTube/FAME
Opublikowane 29 listopada 2023, 12:38
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Dziś w naszym studio na program LIVE pojawił się kolejny znakomity gość. Trener Mirosław Okniński nie gryzie się w język i słynie z brutalnie szczerych odpowiedzi. Swoje pytania możecie zadawać mu na czacie.

Nie ma bardziej rozpoznawalnego szkoleniowca od MMA nad Wisłą. Mirosław Okniński to człowiek, który tworzył polskie MMA. Spod jego skrzydeł wyszło, jak i wciąż wychodzi wielu znakomitych wojowników. W Akademii Sportów Walki Wilanów swoje umiejętności szkolili Łukasz „Juras” Jurkowski, Szymon Kołecki, czy Mariusz Pudzianowski. W organizacji Oknińskiego walkę stoczył m. in. współwłaściciel KSW, Maciej Kawulski.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Obecnie w klubie popularnego „Łowcy Skór” trenują liczni freak fighterzy, jak Piotr Szeliga, Amadeusz „Ferrari” Roślik. Czołowymi przedstawicielami teamu Oknińskiego są też znani z Ebe Ebe Michał „Wampir” Pasternak oraz Piotr Lizakowski. Trener Mirosław znany jest jako znakomity taktyk, co wielokrotnie udowadniali jego podopieczni.

Dziś o 13:00 Okniński odwiedził studio Fansportu TV, gdzie wziął udział w programie na żywo. Transmisję obejrzycie klikając poniższy odtwarzacz. W okienku z czatem możecie wpisywać swoje pytania, które prowadzący na pewno odczyta trenerowi!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO