Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Mistrz odszedł z KSW! Chuzhigaev pożegnał się z fanami i wbił szpilkę w Narkuna!

Fot. KSW
Opublikowane 1 grudnia 2023, 11:18
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Niestety z szeregów KSW wystąpił mistrz kategorii półciężkiej. Ibragim Chuzhigaev pożegnał się i podziękował organizacji na swoich social mediach. Przy okazji wbił kolejną szpilkę Tomaszowi Narkunowi.

Rosjanin z tureckim paszportem przez wiele lat związany był z organizacją ACB, gdzie stoczył 13 pojedynków, z których wygrał w 10. W 2022 roku na fali 6. kolejnych zwycięstw dołączył do KSW, gdzie już w debiucie totalnie zdominował dominującego wówczas w wadze półciężkiej Tomasza Narkuna.

Chizhigaev zaliczył dwie udane obrony. W grudniu ubiegłego roku nie dał szans Ivanowi Erslanowi, a przed kilkoma miesiącami poddał w 2. rundzie Bogdana Gnidkę. Okazuje się, że póki co był to jego ostatni pojedynek w organizacji.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Mistrz kategorii półciężkiej poinformował bowiem wszystkich przez swoje social media, że odchodzi z KSW!

No cóż bracia, prawdopodobnie wielu z was wie, że mój kontrakt z KSW zakończył się miesiąc temu. Jestem wdzięczny tej organizacji prowadzonej przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego, a także całej ekipie KSW za ich ciepłą i miłą postawę wobec mnie. Dziękuję bardzo. Jestem wdzięczny mojemu starszemu bratu Mamedowi Khalidovowi za to, że pomagał mi w tej podróży i nadal to robi (niewielu ludzi traktowało mnie tak, jak on).

Dziękuję moim przeciwnikom za cenne doświadczenie. To były moje najlepsze walki. Wszystkim poza Narkunem. Jemu jeszcze raz przywalę w twarz. To jednak nie koniec! Czeka nas nowa i nawet wspanialsza przygoda. Jestem pewien, że wam się spodoba… Czekamy. Dziękuję wam wszystkim. To nie znaczy, że tam nie wrócę. Na pewno wpadnę w odwiedziny. I może nawet ostatecznie dopniemy umowę. Do zobaczenia!

Niewykluczone, że Ibragim Chuzhigaev zakotwiczy teraz za Oceanem. Jego wpis skomentował bowiem jeden z najsłynniejszych menedżerów MMA na świecie, Ali Abdelaziz. Napisał on w komentarzu: Wkrótce, co może zwiastować negocjacje z amerykańskimi organizacjami, jak UFC, PFL, czy Bellator MMA.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO