Wtorek, 27 Lutego, 2024

Juras komentuje ostatnią porażkę Don Kasjo! Słowa uznania w stronę freak fightera

Fot. YouTube
Opublikowane 7 grudnia 2023, 08:23
przez Przemek Krautz
8
1
Brak komentarzy

Łukasz Jurkowski skomentował ostatnią porażkę freak fightera Kasjusza Życińskiego, który wystartował w turnieju bokserskim.

„Don Kasjo” przez pewien czas był na samym szczycie, jeśli chodzi o freak fighty. Pokonywał kolejnych rywali, wzbudzał ogromne zainteresowanie i przyciągał kibiców. Wszystko zmieniło się jednak po odejściu z FAME do federacji Prime Show MMA.

Zainteresowanie jego starciami mocno spadło, podobnie jak forma Życińskiego. Po dwóch wygranych zaliczył serię porażek. Został brutalnie rozbity najpierw przez Dominika Zadorę, a następnie przez Pawła Tyburskiego. Oba starcia przegrał przed czasem.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

„Juras” komentuje walkę Życińskiego

6 grudnia przegrał kolejną walkę. Spróbował swoich sił w XCIV Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w boksie olimpijskim. Już w pierwszym starciu został pokonany przez Michała Fiedlera. Freak fighter wyraźnie odstawał poziomem, był wolniejszy, bił niecelnie, słabiej i znacznie rzadziej. Szybko też opadł z sił, a przeciwnik kontrolował cały trzyrundowy pojedynek, który wygrał na punkty.

Trzecią porażkę Życińskiego w tym roku skomentował Łukasz Jurkowski. Ku zaskoczeniu, wypowiedział się z uznaniem o freak fighterze. Przyznał, że ten mimo przegranej, podjął bardzo dobry krok, decydując się na powrót do prawdziwego sportu i udział w turnieju:

Nie znamy się z Kasjuszem poza „cześć”. Wiem, kim jest i tak, jak mocno mi nie po drodze z medialną postacią, tak szanuję fakt startu na amatorskich mistrzostwach Polski, przygotowań i powrotu do korzeni. W mojej opinii pewien duży sygnał zmiany w życiu. Na plus – napisał na Twitterze.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments