Wtorek, 27 Lutego, 2024

Ferrari na gorąco skomentował walkę Natana z Polakiem! Mówi o wygranej Marconia [WIDEO]

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 10 grudnia 2023, 07:33
przez Przemek Krautz
0
4
Brak komentarzy

Amadeusz „Ferrari” Roślik zabrał głos po gali FAME: Reborn. Skomentował swoje zwycięstwo oraz bolesną porażkę Natana Marconia.

Gwiazdor organizacji zmierzył się z Kornelem Regelem na zasadach boksu w małych rękawicach. Dominował od samego początku do końca, w każdej rundzie posyłając swojego rywala na deski. Było blisko skończenia przed czasem, jednak „Koro” przetrwał cały dystans.

„Ferrari” komentuje porażkę Natana

W rozmowie z fansportu.pl na gorąc po gali podsumował swojego zwycięstwo. Skomentował również porażkę kolegi Natana Marconia z Adrianem Polańskim. Przyznał, że wynik starcia był z góry przesądzony, a pierwszy z zawodników wychodził po pewną przegraną.

Stwierdził jednak, że Natan ma na swoim koncie inną wygraną. Zdaniem „Ferrariego” jest on zwycięzcą konfliktu i tego, co wydarzyło się przed samą galą:

– Kto się spodziewał innego wyniku? Gość ćwiczy maksymalnie kilka miesięcy, a ten kilka lat. To tak jak zestawić „Polaka” z Normanem Parke. Więc ja bym nie typował zwycięzcy. Jeden i drugi jest wygrany. Natan wygrał poza oktagonem, a „Polak” w oktagonie. Jest 50/50.

Zobacz wywiady po gali FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO