Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Okniński najlepszym freakiem w Polsce?! Kołecki o debiucie trenera [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 11 grudnia 2023, 15:22
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o występie i ewentualnej walce Mirosława Oknińskiego z Marcinem Najmanem. Głos w tym temacie zabrał też Szymon Kołecki.

Złoty medalista igrzysk olimpijskich w podnoszeniu ciężarów dawno nie był widziany w klatce. Kołecki musiał wyleczyć poważną kontuzję, jednak wszystko jest już na dobrej drodze. Szymon w rozmowie z naszym kanałem wypowiedział się między innymi na temat ewentualnego powrotu.

W wywiadzie nie mogło też zabraknąć tematu ewentualnego pojedynku Okniński vs Najman. Kołecki jest wiernym żołnierzem trenera Mirosława i od zawsze powtarza, że powrót na matę równa się powrotowi do Akademii Sportów Walki Wilanów.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Szymon Kołecki o walce trenera Oknińskiego

Szymon żałuje, że stan zdrowia trenera nie pozwala mu na pełnoprawne treningi. Uważa go jednak za wybitnego specjalistę, który z powodzeniem radziłby sobie we freak fightach deklasując resztę stawki.

– Jest mi trochę szkoda, że Mirek Okniński jest po tak ciężkiej chorobie, bo miał nowotwór, też jest po pięćdziesiątce. Pewnie gdyby był zdrowy i gdyby był te 10 lat młodszy… We freak fightach byłoby wtedy: Mirek Okniński, długo, długo nic i dopiero tacy liderzy, jak Najman i reszta. Freak fighty to miejsce, gdzie by się odnalazł. (…) Gdyby on był w stanie tylko zrobić 3 rozruchy w tygodniu bez poważniejszych urazów i miałby chęć zawalczenia, to nie ma w Polsce freak fightera, który by Mirka Oknińskiego pokonał – powiedział Szymon Kołecki. Pełną wypowiedź znajdziecie powyżej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO