Środa, 24 Lipca, 2024

Ojciec musi bronić honoru rodziny? Omielańczuk szczerze o Załęckich

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 26 stycznia 2024, 09:03
przez Przemek Krautz
10
2
Brak komentarzy

Daniel Omielańczuk w ostatnim wywiadzie został zapytany o swojego byłego rywala Denisa Załęckiego. Wspomniał również o jego ojcu.

Weteran wagi ciężkiej zmierzył się z “Bad Boyem” podczas gali Clout MMA 2. Pojedynek zakończył się ogromną kontrowersją, gdyż Załęcki wyszedł z klatki i poszedł do szatni. Po prostu zrezygnował z dalszej walki, nie kryjąc dużych pretensji w stronę zarówno rywala, jak i sędziów.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Omielańczuk o Denisie i jego ojcu

Denis miał przerwać serię porażek na Clout MMA 3, jednak starcie z “Wielkim Bu” zakończyło się kompromitacją. Załęcki kładł się po każdym uderzeniu, aż w końcu sędzia przerwał walkę. Kilka tygodni później zawodnik z Torunia wydał oświadczenie, w którym zaatakował swoich byłych rywali i m.in. zapowiedział, że zdemoluje “Don Diego” oraz “Wielkiego Bu” w klatce rzymskiej.

O postawę Denisa w ostatnim wywiadzie dla Antyfakty zapytany został Omielańczuk, który przyznał, że zaczyna być mu szkoda byłego rywala:

– On cały czas brnie w to dalej, sam siebie wyjaśnia. Szkoda mi jego ojca, bo normalny facet. Jego mi też zaczyna być szkoda, bo się zapętlił i nie potrafi z tego wyjść. Nie wiem, czy miał potencjał, ale jak miał, to już go dawno zatracił.

Zabrał również glos w sprawie jego ojca Dawida. Ten bowiem zmierzy się z kolejnym rywalem syna. Najpierw bił się z Alanem Kwiecińskim, następnie z Mateuszem Kubiszynem, a teraz zawalczy z “Wielkim Bu”.

Reprezentant WCA przyznał, że czas, aby “Bad Boy” przestał chować się za swoim ojcem, który musi bronić honoru rodziny:

– Nie może być tak, że całe życie ojciec będzie bronił jego i honoru rodziny, będzie wyjaśniał za syna. Musi wziąć odpowiedzialność za swoje czyny, a nie ciągle stać za ojcem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO