Załęcki zaskoczy ekspertów na Clout MMA 2? Minda wytypował walkę z Sararą! [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 26 października 2023, 14:19
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Kamil Minda zabrał głos na temat wycofania się Jerome’a Le Bannera. Wytypował też nowy pojedynek kickbokserski na Clout MMA 2.

Legenda niestety po raz 4. zgodził się na walkę w Polsce i ponownie do niej nie dojdzie. Wcześniej Le Banner trzykrotnie w ostatniej chwili wycofywał się z pojedynku z Marcinem Różalskim. Tym razem odpuścił starcie z Dawidem Załęckim zaledwie kilka dni przed galą Clout MMA. Federacja szybko zareagowała i „Crazy” zmierzy się z Tomaszem Sararą.

Eksperci nie mają wątpliwości i jako gigantycznego faworyta stawiają krakowskiego fightera. Ten pojedynek jak i resztę karty walk Clout MMA 2 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera eFortuna.pl, który przygotował specjalną promocję dla nowych użytkowników. Pierwszy zakład na sobotnią galę obstawisz bez ryzyka! Jeśli twój kupon okaże się przegrany, operator zwróci ci pieniądze na konto. Możesz więc stworzyć kupon na galę Clout MMA 2, nie martwiąc się o potencjalną utratę pieniędzy.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj się tutaj – otwarcie konta zajmuje 30 sekund.
  2. Za otwarcie konta zgarniasz 20 zł.
  3. Wpłać 100 zł i postaw dowolny kupon.
  4. Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje.
  5. przypadku przegranej otrzymujesz zwrot do 100 zł, który możesz z powrotem wypłacić!

Kliknij i zarejestruj się już teraz.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kamil Minda wierzy w Dawida Załęckiego

Tomasz Sarara zaliczy dość niespodziewany szybki powrót. „Crazy” z kolei cały czas był w przygotowaniach, choć obecny rywal różni się stylistyką od Le Bannera. Nie wspominając o tym, iż krakowski kick-bokser jest też dużo młodszy od Francuza.

TYPKURSYBUKMACHER
Tomasz Sarara1.17Fortuna
Dawid „Crazy” Załęcki3.90Fortuna

O nieobecność francuskiej legendy został też zapytany Kamil Minda. Bohater co-main eventu Clout MMA 2 przyznał, że to wielka szkoda, że taka gwiazda jednak nie wystąpi w Płocku. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów typując starcie Sarara vs Załęcki nie wskazał jednak Krakusa jako „pewniaka”.

– Nie wiem, nie rozumiem tego, nawet nie wiem, jak się do tego ustosunkować. Przestraszył się? Z tego co wiem dziś rano napisał, że miał wstrząśnienie mózgu, dziwna sprawa… Szkoda dla gali, że nie ma takiego zawodnika, jak Le Banner. Mamy Sararę, godne zastępstwo.

Trudne pytanie… Bardzo mi się podoba styl Załęckiego. To będzie 50 na 50, nie wiem, jak Sarara jest przygotowany. Sam ostatnio powiedziałeś, że to nie ten sam Tomek… Nie odbierajmy szansy Załęckiemu.

Zobacz też inne wywiady przed Clout MMA 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO