Niedziela, 19 Maja, 2024

Finał bez kibiców Pogoni?! Zmiana sytuacji pod Stadionem Narodowym!

Opublikowane 2 maja 2024, 13:57
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już dziś o godzinie 16:00 na Stadionie Narodowym odbędzie się finał Fortuna Pucharu Polski. W dzień meczu pojawiły się informacje, że na obiekt mogą nie wejść kibice Pogoni Szczecin! Sytuacja przybrała jednak pozytywny obrót.

Na kilka dni przed finałem Pucharu Polski pomiędzy Pogonią Szczecin i Wisłą Kraków pojawiły się informacje o możliwym bojkocie spotkania. Wszystko przez zapowiadaną obecność służb w strefie kontrolnej. We środę odbyło się spotkanie organizacyjne, na którym problem miał zostać rozwiązany.

Policja miała pojawić się przy wejściu tylko prewencyjnie w celu ewentualnej ochrony pracowników obiektu. Jak stwierdzili jednak kibice Pogoni, umowa ta miała zostać złamana. Informację podał portal Meczyki.pl. Zacytowali przy tym kibiców szczecińskiego zespołu, którzy jasno zapowiedzieli, że w przypadku kontynuowania takich działań, nie wejdą na Stadion.

Kurs 150.00 na finał Pucharu Polski

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie efortuna.pl, możesz się zarejestrować i obstawić spotkanie z mega bonusem. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.

  1. Załóż konto użytkownika w Fortunie – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + musisz zaznaczyć przynajmniej jedną zgodę marketingową.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 30 zł.
  3. Postaw 2 zł wyłącznie na wygraną Pogoni lub Wisły.
  4. Jeśli twój typ okaże się trafiony, zgarniasz dodatkowe 300 PLN!
  5. Pamiętaj, aby odebrać bonus musisz zweryfikować swoje konto.

WAŻNE! Musi to być pierwszy kupon po rejestracji i jedno zdarzenie na kuponie. Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

Finał Pucharu Polski przy pełnych trybunach

Na szczęście dla całego widowiska strony doszły do porozumienia. Oficjalne konto Fortuna Pucharu Polski na portalu X opublikowało wideo z wchodzącymi na Stadion Narodowy kibicami Pogoni Szczecin.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments