Wtorek, 21 Maja, 2024

Kwieciński zawalczy z Pasternakiem na FAME 21! Wiemy, co z występem Don Kasjo!

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 14 maja 2024, 13:56
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Organizacja Fame MMA podjęła bardzo szybkie kroki po konferencji prasowej. Z karty sobotniej gali wypadł nie tylko Paweł Tyburski, lecz także Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Wczoraj doszło do kontrowersyjnych sytuacji. Najpierw Alan Kwieciński uderzył Michała Pasternaka, a następnie Paweł Tyburski rzucił się na Kasjusza Życińskiego. Niestety rozbił głowę “Don Kasja”, który musiał mieć założone szwy, co wyeliminowało go z udziału w gali.

“Tybori” został natomiast zdyskwalifikowany przez federację i również nie zawalczy na FAME 21. Kwieciński i Pasternak zostali więc bez rywali, a że są mocno skonfliktowani, organizacja postanowiła ich zestawić.


Załóż konto i odbierz bonus na FAME 21! Wszystkie gale największej polskiej federacji freakowej obstawisz wyłącznie w Betclicu – REJESTRACJA


Panowie stoczą walkę bokserską na dystansie 3×3 minuty w dużych rękawicach. Natomiast starcie “Don Kasjo” vs “Alanik” zostało przełożone na kolejną edycję. Federacja wydała w tej sprawie takie oświadczenie:

– Sędzia główny zawodów, po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną, jednoznacznie wykluczył możliwość udziału Kasjusza Życińskiego w gali FAME 21. Władze federacji zapewnią możliwość odbycia walki „Don Kasjo” vs Alan Kwieciński na gali FAME 22.

– Przeciwnikiem Alana Kwiecińskiego na nadchodzącej gali będzie Michał Pasternak. Walka odbędzie się na dystansie 3 rund po 3 minuty, w formule bokserskiej w dużych rękawicach.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Kwieciński

Galę FAME 21 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, odbierz swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 50 zł bez ryzyka! Dodatkowo grasz bez podatku, przez co twoja wygrana jest wyższa.

Zarejestruj się i obstaw galę FAME 21

TYPKURSYBUKMACHER
Michał Pasternak1.20Betclic
Alan Kwieciński3.50Betclic

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO