Labryga oskarża Załęckiego, Mindę i Oknińskiego o zmowę! „To jest ich plan” [WIDEO]

Opublikowane 26 października 2023, 12:28
przez Jakub Hryniewicz
1
3
Brak komentarzy

Denis Labryga jest przekonany, że zachowanie Denisa Załęckiego przed Clout MMA 2 jest częścią planu uknutego przez Torunianina, Mirosława Oknińskiego i Kamila Mindę.

Głogowski kick-bokser na 1. konferencji przed kolejną galą Clout MMA mocno spiął się z bardziej doświadczonym rywalem. Z czasem jednak „King Kong” zszedł na dalszy plan, a na pierwszy wysunął się od dawna skonfliktowany z Labrygą Denis Załęcki.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Między panami dochodziło do utarczek słownych, a także fizycznych. Miało to miejsce zarówno podczas programu Roast, jak i na ostatniej konferencji prasowej. Freak fighterzy posyłali w swoją stroną mocne wyzwiska i do większych rękoczynów powstrzymywała ich wyłącznie obecność ochrony.

Labryga w rozmowie z Fansportu TV zaznaczył, że jego uwaga cały czas pozostaje skupiona na Kamilu Mindzie. Stwierdził jednak, podobnie jak na konferencji, że wszystko to jest spiskiem trenera Oknińskiego z byłym zawodnikiem.

Tak, oczywiście, że [Minda] nie jest łatwym rywalem. Ja mam go z tyłu, jestem na nim skupiony. Ja to powiedziałem na konferencji, że to jest ich plan. Denisa Załęckiego, Mindy i trenera Oknińskiego. Trener Okniński zapowiedział z Mindą, że nie będę mógł spać w nocy, że wyjdę zaspany, tutaj życzą sobie słodko-pierdząco powodzenia. To wszystko jest ukartowane, mam to wszystko z tyłu głowy.

Zobacz też inne wywiady przed Clout MMA 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO