Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Ferrari zapowiada demolkę! Pierwsze słowa po ogłoszeniu walki

Fot. High League
Opublikowane 26 kwietnia 2024, 14:17
przez Przemek Krautz
3
12
Brak komentarzy

Amadeusz “Ferrari” Roślik zabrał głos po oficjalnym ogłoszeniu starcia z Denisem Załęckim. Popularny freak fighter jest gotowy na wielkie wyzwanie.

Przed gwiazdą freaków jedno z najtrudniejszych starć w życiu. Zmierzy się z bardziej doświadczonym rywalem, który ma także ogromną przewagę warunków fizycznych. Bukmacher podobnie jak kibice stawia “Bad Boya” w roli faworyta. Wszystkie pojedynki Clout MMA obstawisz na efortuna.pl. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy i obstawiaj gale Clout MMA 5

Amadeusz "Ferrari" Roślik
VS
Denis Załęcki
1 3.21
2 1.25

Pierwsze słowa po ogłoszeniu walki

Mimo że niemal wszyscy skazują Amadeusza na porażkę, to sam freak fighter jest bardzo pewny siebie. W ostrych słowach atakuje rywala i zapewnia, że sprawi niespodziankę oraz uciszy każdego, kto w niego nie wierzy.

Po oficjalnym ogłoszeniu starcia zamieścił na Instagramie komentarz, w którym zapowiedział, że rozgromi Denisa podczas starcia na gali Clout MMA 5:

– Wreszcie nie będę musiał zbijać. Zobaczycie, co robią 90-kilogramowe wiatraki po amerykańskiej szkole boksu! 11 maja “Salt Papi” w 77 kg, 8 czerwca jak mówiłem, mogę mu naszczać do pyska i to zrobię, choćby skały srały! I chooy mnie obchodzą zdania niedowiarków. Zapiszcie ten komentarz, bo do niego wrócimy po walce.

Amadeusz "Ferrari" Roślik
VS
Denis Załęcki
1 3.21
2 1.25

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
12
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO