Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Wielki Bu na FAME 21? Może zawalczyć 2vs1!

Fot. Clout MMA
Opublikowane 7 maja 2024, 11:11
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Karta FAME 21 może zostać zasilona ciekawym pojedynkiem. “Wielki Bu” zdradził, że ma możliwość stoczenia walki 1vs2.

Patryk Masiak miał wziąć udział w Clout MMA 5, ale ma problemy ze zdrowiem i czeka go operacja. Nie jest więc w stanie stoczyć starcia ze sportowcem, prawdopodobnie Danielem Omielańczukiem, jednak nie zdradził nazwiska rywala.

Po tym, jak przekazał wiadomość o kontuzji, w social mediach odpalił się Jacek Murański oraz jego trener. Razem rzucili wyzwanie “Wielkiemu Bu”, a ten je przyjął. Jest gotowy wyjść do nich nawet z problemami zdrowotnymi, gdyż uważa, że nie są dużym wyzwaniem.

W rozmowie z MMA-BNB zaznaczył, że chce stoczyć tę walkę już podczas FAME 21. Gdy wróci do zdrowia zamierza bić się ze znacznie mocniejszymi rywalami, a wtedy na takie starcie będzie już za późno:

– Ja jestem za tym teraz. Rozumiem, że medialnie walka będzie fajna, ale mi zabierają przez to walkę ze sportowcem. Mógłbym się bić w każdej federacji, bo mam mega oferty, na tyle, ile dostanę możliwość od Clout. W Clout mam terminy napchane dużymi nazwiskami. Późniejsza walka z nimi nie jest atrakcyjna. (…) Teraz mogę ich zlać między rehabilitacją a basenem. Później mi to krzyżuje plany.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO