Czwartek, 23 Maja, 2024

FAME 21. Pierwsza w historii polskich freak fightów walka na gołe pięści!

Fot. YouTube
Opublikowane 8 maja 2024, 08:30
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Organizacja FAME mocno zaskoczyła ostatnim ogłoszeniem. Podczas najbliższej gali zobaczymy pierwszą we freak fightach walkę na gołe pięści.

Już wcześniej kilkukrotnie mówiono o takiej formule, jednak włodarz za wszelką cenę jej unikali. Teraz jednak zmienili zdanie i zestawili ze sobą rapera “Kaczora BRS”, który ma za sobą debiut w Prime Show MMA z dobrze znanym kibicom FAME “Hejterem”.

Federacja tak zapowiedziała starcie poprzez swoje social media:

PIERWSZA TAKA WALKA W HISTORII POLSKICH FREAK FIGHTÓW! KACZOR BRS ZMIERZY SIĘ Z HEJTEREM NA GOŁE PIĘŚCI! TAK, DOBRZE SŁYSZELIŚCIE – NA GOŁE PIĘŚCI.

Będzie to najbardziej brutalny, a zarazem przełamujący wszelkie granice pojedynek, jaki dotychczas widziały polskie Freak Fighty!

Maciej „Kaczor BRS” Kaczmar wbija do federacji FAME, aby wyjaśnić kolejnego śmiesznego Michałka! Kaczor przez wielu fanów został już okrzyknięty freakiem roku po swoim performance oraz po tym, jak zdemolował oponenta w swoim debiucie. Tym razem zawitał do nas, by upolować kolejnego bażanta w swojej karierze! Niestety, nie udało się zorganizować bitwy na miecze świetlne, ale zadbaliśmy o to, aby widowisko było tak samo poj$#@ne!

Jego rywalem będzie dobrze Wam znany Mariusz „Hejter” Słoński, który wraca z wakacji! Czy po ostatniej serii porażek, Hejter przerwie złą passę i powróci w wielkim stylu, w najokrutniejszym pojedynku w jego karierze? I czy będzie w stanie zatrzymać rozpędzonego Kaczora?

K-1 / GOŁE PIĘŚCI / 3 RUNDY PO 3 MINUTY!

Przy tej walce lepiej nie mrugać…

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO