Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Murański chce walczyć z Wielkim Bu! Masiak odpowiada

Fot. Facebook/YouTube
Opublikowane 4 maja 2024, 11:57
przez Przemek Krautz
30
2
Jeden komentarz

Niespodziewanie Jacek Murański rzucił wyzwanie w stronę “Wielkiego Bu”. Jest gotowy zawalczyć z nim w pojedynku 2vs2.

Pomiędzy “Muranem” i Patrykiem Masiakiem jest konflikt od bardzo dawna. “Wielki Bu” wielokrotnie uderzał w Jacka, którego nazywał “podłą kreaturą”. Trenowali także razem w jednym klubie, z którego Murański został wyrzucony.

Finalnie trafił pod skrzydła Krzysztofa Ryty, z którym trenował do ostatnich walk. Teraz panowie rzucili wyzwanie w stronę “Wielkiego Bu” oraz dziennikarza z kanału Antyfakty. Murański chciałby stoczyć z nimi pojedynek 2vs2.

Na odpowiedź Masiaka nie trzeba było długo czekać. Jest on aktualnie kontuzjowany i nie zawalczy na najbliższej gali Clout MMA, ale uważa, że nawet w takim stanie mógłby pokonać Murańskiego oraz jego trenera:

– Wystarczyło wrzucić post, że jestem kontuzjowany i już na drugi dzień znaleźli się bohaterzy szukający dla siebie jakiejkolwiek szansy. Ale że sam Gargamel, to w życiu bym się nie spodziewał. Uwaga z tym Internetowym kozakowaniem. To, że coś mi dolega i nie jestem w stanie bić się ze światowej klasy sportowcami, to nie znaczy, że was w drodze na rehabilitację nie mogę wytargać za ucho.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
30
2
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edwart
Edwart
22 dni temu

no poniosło starszego pana ,trzeba wybaczyć ,puścić bokiem

WIDEO