Środa, 22 Maja, 2024

Janikowski typuje hit na KSW 94! Podpowiada Szpilce jak zawalczyć z Wrzoskiem

Fot. YouTube
Opublikowane 8 maja 2024, 12:11
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Damian Janikowski zabrał głos w sprawie hitowego starcia, które odbędzie się już w tę sobotę. Wskazał swojego faworyta i udzielił rad jednemu z zawodników.

Promocja na KSW! Odbierz kod na DWIE gale

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod do Viaplay odbierzesz POD TYM LINKIEM – Otrzymasz dostęp na 30 dni, co oznacza, że obejrzysz aż dwie gale KSW 94 i KSW 95!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona.

Janikowski typuje Szpilka vs Wrzosek

Wielu zawodników wypowiedziało się na temat walki Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem, wskazując przewagę byłego kickboxera, który bez wątpienia wykorzysta swoje potężne kopnięcia. Głos zabrał także pretendent do tytułu KSW Damian Janikowski, który udzielił wywiadu na kanale Klatka po klatce.

W stójce faworyzuje Wrzoska, ale zwrócił uwagę na zapasy. Przyznał, że jest to płaszczyzna, która może zadecydować o wyniku pojedynku. Doradził więc Szpilce, by ten skracał dystans i próbował obalać rywala:

– Pytanie kto lepiej odrobi lekcje zapaśnicze? Oni są bardzo dobrymi stójkowiczami, ale z przewagą na Wrzoska, dlatego że umie wykorzystać kopnięcia, Artur nie jest niestety tak obeznany z kopnięciami. Nawet jeśli nauczył się bronić niskie kopnięcia, zasłaniać żebra, nigdy nie przeżył tego wszystkiego, co Arek Wrzosek, który wie gdzie kopnąć, gdzie zmylić i ponowić kopnięcie.

– Tutaj może być ze strony Artura Szpilki większa presja i skracanie dystansu, żeby Arek nie miał z czego kopnąć, a potem próbować już zapaśniczo obalać i kto odrobi lekcje zapaśnicze, grapplerskie, ten zwycięży ten pojedynek. Stawiałbym 60 do 40 na Arka Wrzoska.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO