Niedziela, 19 Maja, 2024

Piotr Jarosz dostał ofertę walki z Denisem Załęckim! Sędzia zadebiutuje w organizacji freakowej?

Fot. High League/YouTube
Opublikowane 29 kwietnia 2024, 15:06
przez Przemek Krautz
4
10
Brak komentarzy

Denis Załęcki miał możliwość stoczenia pojedynku z jednym z najbardziej znanych polskich sędziów, Piotrem Jaroszem! Informację o tej potencjalnej konfrontacji przekazał sam arbiter.

Jarosz to dobrze znane nazwisko w świecie MMA. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sędziów klatkowych. Pracuje on zarówno przy wielu galach zawodowych jak FEN i KSW, ale także regularnie pojawia się na wydarzeniach freakowych w tym High League, FAME czy Clout MMA.

Niedawno gościł na kanale Warszawski Koks, gdzie wziął udział w sesji treningowej. W trakcie rozmowy z członkami ekipy Jarosz zdradził też, że otrzymał propozycję udziału w freakowej walce.

– Oficjalnie mogę powiedzieć, że odrzuciłem propozycję walki. Odrzuciłem i tyle. Nie zależy mi na forsie czy kasie. Nie zrobię tego. Nie powiem, że może kiedyś mnie skuszą, ale nie czuję, że jest mi to potrzebne. No chyba, że bym to zrobił ze względu na to, że chciałbym przeżyć coś dodatkowego.

Ujawnił nawet rywala. Jak się okazuje, zaproponowano mu starcie z Denisem Załęckim, z którym nie ma najlepszych relacji. Po jednej z gal Clout MMA oświadczył, że nie będzie nigdy więcej sędziował walki “Bad Boya”, ze względu na jego brak szacunku do arbitrów.

– Mi z Denisem Załęckim proponowali walkę w wadze open. Że ja tam ważę 80 kilogramów, a on 110. Walka w MMA. Oferta była kiedy miałem 39 lat i ją odrzuciłem.

Kto wygrałby walkę?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
10
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO