Niedziela, 19 Maja, 2024

Wielki Bu wycofał się z Clout MMA 5: “Nie chcę wychodzić tylko dla pieniędzy”

Fot. Clout MMA
Opublikowane 4 maja 2024, 10:50
przez Przemek Krautz
14
2
Brak komentarzy

Potwierdziły się doniesienia na temat kolejnej walki “Wielkiego Bu”. Miał on stoczyć pojedynek podczas czerwcowej gali, jednak do niego nie dojdzie.

Jakiś czas temu do sieci trafiła informacja, że Patryk Masiak podczas Clout MMA 5 ma zmierzyć się z Danielem Omielańczukiem. Panowie już wcześniej umawiali się na starcie, a wiadomość o pojedynku ujawnił “Nitro”, który także zdradził, że “Ferrari” zawalczy z Denisem Załęckim.

Niestety do pojedynku nie dojdzie, gdyż “Wielki Bu” ma problemy ze zdrowiem. Za pośrednictwem Instagrama przekazał:

– Jeszcze raz chciałbym przeprosić mojego przyszłego rywala i was drodzy widzowie, za to, że nasza walka nie odbędzie się na czerwcowy Clout MMA, ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że brałem to wyzwanie bardzo serio i zacząłem przygotowania niemal od razu po wyjściu z ringu po ostatniej walce … i przegiąłem (na dniach podzielę się z wami, tym w jakim obecnym stanie jestem i jakie będą następne kroki).

– Tak czy inaczej, mogłem na sztukę wejść do ringu (najedzony lekami przeciwbólowymi, bo obóz w Tajlandii jakimś cudem też udało mi się cząstkowo odhaczyć), ale nie będę jak jakaś ciota wchodził do ringu tylko po to, by odebrać wypłatę !!! Zrobię wszystko, by w 100% przygotować się do tej walki I JĄ WYGRAĆ !! A jeśli to mój rywal będzie miał więcej szczęścia tego wieczoru, to zrobię wszystko, by to było najcięższe wyzwanie w jego sportowej karierze !! I zostawimy masę krwi i zdrowia w ringu !!! Byście dostali show, jakiego oczekujecie i za które płacicie ! Pajaców, podrabiańców i innego ochłapu we freakach jest już nadmiar.

W kolejnym wpisie podkreślił, że mógłby wyjść po samą wypłatę, ale nie zamierza tego robić. Taka sytuacja zdarzała się już kilkukrotnie, kiedy to m.in. z kontuzją walczył Denis Załęcki, czy np. Natan Marcoń odklepał w pierwszej sekundzie walki.

– Wczoraj wrzuciłem oficjalnie, że nie chcę wyjść do ringu tylko dla pieniędzy i przez kontuzję muszę przełożyć walkę. Toczyło się o utytułowanego sportowca – potwierdził na swoich social mediach.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
14
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO